>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Niestety nie mam czasu na dłuzsze posiedzenie i zrobienie aku,dlatego singiel.
Macabi Tel Aviv 2.25
Fener bez Bogdanovica , w ciagu tygodnia to ich 3 mecz. Macabi tam jest ekipa i mam nadzieje,ze nowy trener to poukładał. Łatwo nie bedzie,ale kurs warty gry.
Macabi jedna z lepszych druzyn w Eurolidze w ofensywie i słaba w defens,zupełnie odwrotnie Fener.
Łatwiej niź przypuszczałem :]
87:77 ✅✅
Bamberg własnie pokazał,źd w koszu nie warto grac tak niskich kursów. Handi na Belgrad było cos ok +8.5pkt
P.S. Pomysle nad własnym tematem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Łatwiej niź przypuszczałem :]
87:77 ✅✅
Bamberg własnie pokazał,źd w koszu nie warto grac tak niskich kursów. Handi na Belgrad było cos ok +8.5pkt
P.S. Pomysle nad własnym tematem.
prosta zasada nie gra sie drużyn Niemieckich gdy są dużymi faworytami u siebie w Eurolidze, już parę lat obserwuję, Bayern błysnąl to Zielona ich tam pojechała. To samo Bamberg i inne Alby (której już troszke nie bylo)
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Te końcówki ostatnie to są takie załosne ze nie wierze... pierwsz OKC oddała tak frajersko z Orlando, teraz Ci niemcy, najlepsze że miałem zamknąć za 80% zysku i &#39;całorocznik&#39; zablokował mozliwość, a te murzyn w ostatniej akcji co zrobił to powinien wylecieć, cały mecz grał dobrze, a tutaj 2x przetrzymuje piłkę do końca bez podania i uderza z mega ciulowych pozycji.. mega frustracja
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
prosta zasada nie gra sie drużyn Niemieckich gdy są dużymi faworytami u siebie w Eurolidze, już parę lat obserwuję, Bayern błysnąl to Zielona ich tam pojechała. To samo Bamberg i inne Alby (której już troszke nie bylo)
To dodam,źe nie warto tez grać ligi francuskiej, bardzo cięzko tam przewidzieć,za duzo czarnych z łapanki i nie jest to teoria spiskowa. ;)
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Jakieś pomysły na eliminacje?
Ja posłałem na razie dubla: over 5,5 korka Ekwadoru + 5,5 kartek w Chile.
Jestem aktualnie na etapie sprawdzania kto sędziuje dzisiejsze mecze i czy mam coś o danym sędzim zapisane.
Kartki w Chile mi dobrze wyglądają, tylko się zastanawiam dlaczego dali 5,5 linię, która się dość niska wydaje.
 
H 902

hank

Użytkownik
Jestem aktualnie na etapie sprawdzania kto sędziuje dzisiejsze mecze i czy mam coś o danym sędzim zapisane.
Kartki w Chile mi dobrze wyglądają, tylko się zastanawiam dlaczego dali 5,5 linię, która się dość niska wydaje.
Czemu dali to ich sprawa, sędzia świetny, widziałem go już w akcji.
http://prntscr.com/d7qn7w tu masz nazwiska sędziów jakbyś był na etapie szukania.
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Ekwador - Wenezuela
Ekwador pierwszy 9 różnych -@2,75
Polecam! Ekwador zawsze u siebie robi dużo różnych, Wenezuela to słaba drużyna, powinni dużo nabić różnych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom