>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Cleveland Cavaliers v Atlanta Hawks
1. połowa - suma punktów gości
Poniżej +48.5 @ 1.8
Brooklyn Nets v Minnesota
1. połowa - suma punktów gości
Ponad +53.5 @ 1.8
najczęściej gram single, ale to musi wejść! ????
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Kiedyś grałem tysiącami na jeden zakład...
Miałem przerwę.
W zeszłym tygodniu grałem za 15zł płasko
obecnie gram za 100 płasko przy takim samym stawkowaniu około 5% ilości kasy w danej chwili.
Pozdro &amp; GL!!!
I to znaczy że jak grałem za 15 jestem zerem w oczach wielu osób! Za mała stawka!!! Takie jest wasze prymitywne myślenie?!?! Wiele osób tu szanuje ale jest ich tak mało...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik


Mam nadzieję, że konto założone na moje imię i nazwisko, ale z fałszywą datą urodzenia parę lat temu (jak człowiek jeszcze w gimbazie był i myślał, że nie będzie weryfikacji konta) nie zaszkodzi w wypłacie z tego bonusu, skoro wysłałem im skan dowodu i teraz jest wszystko ok :?
 
H 902

hank

Użytkownik


Mam nadzieję, że konto założone na moje imię i nazwisko, ale z fałszywą datą urodzenia parę lat temu (jak człowiek jeszcze w gimbazie był i myślał, że nie będzie weryfikacji konta) nie zaszkodzi w wypłacie z tego bonusu, skoro wysłałem im skan dowodu i teraz jest wszystko ok :?
Myślę że na pewno zaszkodzi.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Myślę że na pewno zaszkodzi.
Też tego się obawiam i w ogóle nie ogarniam siebie, po co zakładać takie konto, jak już mogłem założyć nawet na dane brata, który miał osiemnastkę i nie miał z tym problemu - masakra, jaki człowiek głupi :-|
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
niech tu będzie remis bo taki mam kuponik ;) hehe liczę na ich kolejny remis (h2h)


do tego remis tutaj

Vila Nova 1 - 0 Brasil de Pelotas , @4.00 roczniak
niestety nie utrzymali i jest ⛔ to znak że czas iść spać bo 5 się wstaje hehe :razz:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Przepraszam ale musiałem coś załatwić to Piłka mi zabierze 5 tyś trudno bo bahi się niechce stzrelać z ostatnią overka 1,5 ,wole hokeja pograć ,dzisiaj i tak ładny dzień przez Live ,szkoda 5 tyś ,co zrobić ,wypłacam po hokejach i gram od końcówki ,bo niechce stracić wszystkiego jak się podpale w nerwach Hokej Others ładnie z planem juz 2-0 wygrywają
Pozdrawiam i Przepraszam jak nie odpisywałem
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Dlatego widzę value ;) Dojdzie Miami i wyjdzie na prowadzenie HC, ale ja wierzę jednak w Trumpa.. Kolejny bet:
Trump w Wirginii @6.00 (óni)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Wiliamsa można brać czy nie bo widze że dobrze sobie radzi ale poczekam na 2 set ,bo tak jest wygrywają 1 set a mecza przegrywają
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
szkoda, że na Sportingbecie można zagrać tylko wygraną całkowitą ????
USA to dziwny kraj, przez taki system teoretycznie w 39 z 51 można mieć ZERO głosów, a i tak zostać prezydentem. Al Gore w 2000 roku miał 500 000 tysięcy więcej głosów niż Bush, ale przegrał.
ROSNĄ SZANSE NA FLORYDZIE I OGROMNĄ ILOŚĆ GŁOSÓW ELEKTORSKICH, WYGRANY BIERZE WSZYSTKO ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom