>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Pracuję od pół roku, czyli policzmy.
Wigilia jest w grudniu, mamy listopad.
11-6=5
Pracuję od maja tego roku, tak dostałem talon na dziewki i balon :cool:
to jak daja takie talony to nie ma tam jakis przyjec hhe
Nicole planowo jak myslalem chyba to zamkne jak cos ugra
 
H 164

hector

Użytkownik
Hmm, ciężko mi zrozumieć co robi Nicea.
Zasadnicze pytanie na ile faktycznie im zależy na LE - oczywiście to tylko nasze dywagacje.Co do meczu Salzburg zdecydowanie bardziej agresywny,więcej zaangażowania i chęci do gry.Pytanie na ile im starczy sił żeby tak zasuwać?
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Zasadnicze pytanie na ile faktycznie im zależy na LE - oczywiście to tylko nasze dywagacje.Co do meczu Salzburg zdecydowanie bardziej agresywny,więcej zaangażowania i chęci do gry.Pytanie na ile im starczy sił żeby tak zasuwać?
Wywalone to może mieć United i Roma bo wstyd dla nich grać w rozgrywkach razem z potentatami z Azerbejdżanu czy Irlandii. Chyba, że Nicea sobie zaczyna kalkulować, prowadzimy po kilku kolejkach, więc mamy szanse na mistrza, rzucamy wszystko w piździec i koncentrujemy się tylko na lidze. Na takim podejściu stracą wszystko bo na mistrza nie mają cienia szans bo Qatar Foundation i tak wygra. Wygrali 2 tygodnie temu na wyjeździe to tym bardziej u siebie z cienką drużyną kibicom powinni cokolwiek pokazać
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
PENTA - Millenium 2nd map 1,699
PENTA - Millenium 2nd map -2,5 1,833
PENTA ostatnio często grała cache z mocnymi ekipami i potrafili wygrać z Astralis czy Hellraisers. Jest to ich najmocniejsza mapa a technicznie też wydają się lepszą ekipą z większych doświadczeniem. Millenium to nowa drużyna i na nowej mapie powinni mieć spore problemy.
✅
✅
19:15
Po dogrywce co prawda ale ogarnęli. Ale myślałem, że będą wyglądali lepiej na tej mapie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom