>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Panata dzisiaj bez 3 zawieszonych pomocników + kolejnych trzech zawodników nie ma z powodu kontuzji. Do tego w weekend najważniejszy mecz sezonu i wyjazd na Oly. Liga Europy lubi takie mecze i wyniki w drugą stronę.
Standrad DNB @ 2,75 Bet365
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego Unibet nie ma kursów na turniej WTA Elitę Trophy oraz na debla jutrzejszego w Paryżu? Wszędzie są od dawna a w Unibecie patole robią. Odchodzę chyba stamtąd.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
jak tu nie pograc Brose +5.5 z Milano,

o masz pisalem polecialo na 4.5, 3.20 Brose
Milano radzi sobie calkiem niezle ale to nie tak klasa co barcelona czy nawet rosjanie, mysle ze w 2 polowie na nich rusza, do tego nad overem sie mozna zastanowic

Tomek co myslisz

e: po chwili kursy polecialy na leb teraz juz 3.0 a handi po 1,83 nie 1,95
Nie oglądam tego meczu, ale dziwne,ze takie baty dostają. Milan skład ma mocny szeroki,ale akurat ich czesto oglądam i nic wielkiego nie grali. Sam tez delikatnie na Bamberg pograłem.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Granie czegokolwiek w stronę Brose to słąby pomysł,Milan ma tutaj wszystko pod kontrolą i jest drużyną dziś o klasę lepszą.
licze na to ze w drugiej polowie vogarna pale podobna sytuacje mieli chyba z Gotingen, nie ma co porownywac klasy rywali ale grajac u siebie nie wydaje mi sie zeby nie powalczyli a plusowe handi po takim kursie musialem zagrac, z winnerem moze byc ciezko a over, mysle ze jak milano porzuca to i Brose tez podgoni, mysle ze bedzie stykowo, byle sie nie zaczelo obrona i akcjami po 24 sekundy.. ale przy takim wyniku chyba sie tak nie stanie.
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
Zorya win ⛔
Zenit win ✅
Genk under 2.5 ⛔

Po3j
zenit under 3 zwrot
bilbao under 2,5 ⛔
austria under 3 ⛔
fener do ht x ⛔
mainz dnb ⛔
sassuolo x ht ⛔
kto da wiecej od proroka? ????
bruksel, zrobilem to za ciebie bo cos niechetnie rozliczasz, przeciwnie do plusow ????
 
wojak1908 735

wojak1908

Użytkownik
Inter value to fakt
To samo Hapoel
Ale pierwsza &quot;kolejka&quot; lipa to gram tylko
Under Schalke
Under 3 w fiore
Under w Nicei
X ht Southampton
Potem podlicze
2j bet
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Myślałem, że jak Penta grała ostatnio tą mapę często to będą mieć jakieś ciekawsze strategie. Tragicznie bronią BS A.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom