>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jak tam Roma z Austrią ? Widzę, że mecz wyrównany, a De Rossi, Rudiger i Strootman już po żółtku złapali. Coś w stronę Wiednia można grać ?
Roma grała do 20 minuty na razie, później już jak najmniejszym kosztem sił. Austria co z akcją wyjdzie to zaraz robi się groźnie. Na razie były kartki i stałe fragmenty, długo tak nie pociągną. Wynik już taki że i tak Austria musi skupić się tylko i wyłącznie na atakach. Nie zdziwię się jak będzie powtórka z pierwszego meczu.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Ogląda ktoś Feyenoord? Dowioza ten remis chociaz?
Cały czas się bronili od kiedy strzelili bramkę. Teraz znów do ataku przeszli jak jest remis, ale z czerwem to nie sądzę, żeby coś strzelili i raczej będą się bronić.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ktoś chyba grubo w Krasnodar załadował, kurs spadł z @7,05 na @6,75. A sam obserwowałem, bo czekam na skład Schalke.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
United-Fenerbahce czerwona kartka @3.30 sts

Mało co się nie zatłukli pod koniec pierwszej połowy, masa fauli + to są Turcy. W każdej chwili ktoś może wejść wślizgiem wyprostowaną nogą bez powodu :grin:
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Ogląda ktoś Maccabi Tel Aviv vs. AZ Alkmaar?
Niewiele mogę sam powiedzieć, tylko tyle, że po statystykach więcej z gry mają gospodarze. Ale statystyki swoje, obraz gry swoje.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
United-Fenerbahce czerwona kartka @3.30 sts

Mało co się nie zatłukli pod koniec pierwszej połowy, masa fauli + to są Turcy. W każdej chwili ktoś może wejść wślizgiem wyprostowaną nogą bez powodu :grin:
Bilbao-Genk

Genk over 9.5 RR @2.20

7 Wbili w pierwszej połowie, atakują non stop. Zagrałem te 2 typy w dublu
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
ta bo normalne jest zeby zrobic 19-14...21-23 ???? wez sie lecz tymbardzije ze bre 1,4 liberec a dostali wjeb gdzie wygrali 1 set a kolejne 3 w ryj wyraznie
czlowieku tyle czasu obstawiasz zaklady i tym bardziej siatke i dalej Cie dziwia runy po pare punktow w jakim ty swiecie zyjesz
e; tez sie na liberec lasilem w 3 secie ale ostatecznie odpuscilem, a skoro tak piszesz to chyba nigdy nie widziales runow albo udajesz bo ja pamietam w ruskiej lidze wygranie seta z 24-17 w meskim wydaniu przez doga
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom