>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Monfils ladujcie tiry...stachu z kolei dzis moze poplynac
Zupełnie się nie zgadzam, Stan to bierze dzisiaj spokojnie, przebijak Simon mu nie zagrozi. Natomiast Monfils - Goffin dla mnie no bet, za niski ten kurs na Gaela chyba żeby to brać.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Stan na 2:0 @ 1,61 (B365) czy odpuścić?
Gdyby tak policzyć ilu graczy na tym forum wyzerowało się przez Stana...nie z takimi graczami przegrywał. Za nim nie nadążysz, nie wiesz czy chce mu się grać to nie obstawiaj. Chyba, że grasz for fun ;)
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Gdyby tak policzyć ilu graczy na tym forum wyzerowało się przez Stana...nie z takimi graczami przegrywał. Za nim nie nadążysz, nie wiesz czy chce mu się grać to nie obstawiaj. Chyba, że grasz for fun ;)
True, sam nieraz na nim potraciłem ????
Simon w sumie nie tak źle ostatnie dwa mecze, oba śledziłem, ale nie oglądałem żadnego meczu Stansilasa. +3.5 na Simona za @2.10, ale chyba odpuszczę
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
True, sam nieraz na nim potraciłem ????
Simon w sumie nie tak źle ostatnie dwa mecze, oba śledziłem, ale nie oglądałem żadnego meczu Stansilasa. +3.5 na Simona za @2.10, ale chyba odpuszczę
Stan może mieć dobrą formę, ale to nie znaczy że warto na niego grać ????
Ja stawiam na niego od wieliego dzwona, np w finale szlemów z Nadalem i Novakiem, ale też kilka razy portaciłem...nigdy nie biorę kursu poniżej 2.0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom