>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
na dzisaj bet dnia Golubic - Georges 1.83 o 14
Golubic tym backhandem ja rozstrzela po katach, serwis tez miala w poprzednim meczu trudny do przelamania, Georges jak straci ze dwa gemy z rzedu zacznie sie fochowac i szybko poleci.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
jeżeli Julka nie będzie miała kontuzji mózgu to wygra na luzie ;)
widzialem ja na hali z Alexandrova i zagrala nijak w dwoch setach przegrywajac , w poprzednim spotkaniu na hali wygrala 2-0 ale nie zachwycala i to z duzo nizej notowana rywalka. Na ta chwile wg mnie Georges nie ma zbyt duzych szans na ogranie bedacej w bardzo dobrej formie Golubic w tym roku ma 7/2 a Georges 1/1 na hali, nie znaczy to moze zbyt wiele ale to kolejny maly plusik zeby isc za typem. Przekonamy sie kolo 15 kto mial racje.
 
piotrekks 198

piotrekks

Użytkownik
???? Levanga Hokkaido v Tochigi Brex (3. kwarta - Kto pierwszy zdobędzie 20 punktów) ŻADNA @ 2,1
✅
Ufff, rozrzucali się pod koniec kwarty, Tochigi trafiło w ostatniej sekundzie za dwa punkty (a mieli ich na koncie 19), ale nieuznane całe szczęście i można liczyć $. ???? )
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Nie było streama przecież.
Nawet nie wiedziałem, nie było mnie w domu. Czyli mogły się cuda odjaniepawlać, a wiedzą tylko Ci, co byli na miejscu :cool:

Wydaje mi się, że teraz coś na Lopezów warto spróbować, całoroczny serwuje @1.75 kursik, gdzie pre było @1.44.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom