>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
W tym pre sezonie NBA zawsze jak patrze jakiś meczyk to linie przed meczami jakieś 200+ a tu przychodzi połowa warzywna i 170/180 ???? Co oni tak mało rzucają?
 
D 570

duff999

Użytkownik
szczerze wątpię w to żeby oddali mecz tylko dlatego że wolą grać w Asia Minor. Zwłaszcza że skoro nawet jeśli zajmą 6 miejsce to nie pojadą tylko zgarną 18tyś $ to myślisz że odpuszczą? Mogą nie jechać na lany, ale 18tyś $ na ziemi nie leży a zwłaszcza dla takich graczy jak renegades. Więc dlaczego mieliby przegrać 1 grę skoro są dużo lepszym zespołem ? Wygrywając obie gry mają: albo turniej LAN, albo 18tyś $. A przegrywając co mają? nic. Więc nie doszukiwałbym się tutaj odpuszczania, a już na pewno nie na ich mapie, Cobblestone, którą ja gram ????

Podziękował ????
Pobieram ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
teraz sobie przeczytałem całą informację i widzę że nawet jakby przegrali oba mecze to i tak będą mieli te 18tyś. No ale i tak dalej twierdzę że 2 mapę po prostu wygrają, bo to ich najlepsza mapa, są lepsi i nawet fakt że nie muszą grać nie zmienia mojego zdania co do tego że nie odpuszczą meczu ????
Z resztą przekonamy się za chwilę bo grają 1 mapę ????
 
D 570

duff999

Użytkownik
Da się te mecze oglądac na jakims twitchu ? Czy trzeba instalowac steama ? Nie ogarniam csa teraz ostatni raz gralem 10 lat temu w kafejce internetowej ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Valentine co o tym myslisz ?
Powyższy typ Vidala.
E: Oglada ktos PAul - Norrie co tam sie stalo ?
Pierwsza mapa kończy się pogromem renegades 16:3
Tak jak mówiłem, nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu ???? To nie jest tenis ^^
Teraz czekam na 2 mecz, myślę że powinno być podobnie, chociaż winterfox może ugrać z 6 rund ????
 
D 570

duff999

Użytkownik
hahaha ????
Na którym buku najlepiej grać esporty ? Zrobię sobie oddzielne konto i będę tam łupać takimi samymi stawkami. ????
Widziałem kiedys jakies dedykowane do esportow gdzie sa same mecze CSa lub Starcrafta.
Ma to sens czy jednak lepiej 365 ?
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
hahaha ????

Na którym buku najlepiej grać esporty ? Zrobię sobie oddzielne konto i będę tam łupać takimi samymi stawkami. ????

myślę że pinnacle lub bet365
Ewentualnie jakiś typowy buk esportowy jak ggbet, egb czy betway
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Samsungi jednak na spokoju 3-0 wydawało się że chmurki mogą powalczyć w tej kombinacji ale jednak Koreańczycy za mocni i 1.9 raaczej ✅
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
CS:GO na noc:
1.
Godzina: 2:00
Mecz: CLG-Splyce
Rozgrywki: ESL PRO LEAGUE NA
MAPA: Mirage
Typ:
1 mecz CLG win @1.36 5/10 ✅
1 mecz CLG -4.5 rund @2.00 6/10 ✅
16:9
CLG ogarnęło na lajcie mimo tego że zaczynali po gorszej stronie TT oraz mieli duże przestoje w grze. Wygrywali 5:0 -&gt; 5:3 -&gt;7:3 -&gt; 7:7 -&gt;8:7. Pierwsza połowa powinna się skończyć znacznie wyższym wynikiem niż tylko 8:7 ... ale i tak jest ok, ct już prawie idealnie zagrali ????
2.
Godzina: 3:00
Mecz: Renegades-Winterfox
Rozgrywki: ESL PRO LEAGUE NA
MAPA: Cobblestone
Typ:
2 mecz Renegades win @1.25 8/10 ✅
2 mecz Renegades -4.5 rund @1.80 7/10 ✅
16:8
Izi peazy, nic dodać, nic ująć Renegades pokazało swoją moc nie tylko na cobblestonie ale także na mirage&#39;u. Po raz kolejny dają zarobić, żadnego odpuszczania nie było tak jak zresztą się spodziewałem. Szkoda że nie będzie ich na LAN-ach ESL, bo bardzo lubię ich agresywny styl gry.

3.
Godzina: 3:00
Mecz: Liquid-Selfless
Rozgrywki: ESL PRO LEAGUE NA
MAPA: Train
Typ:
2 mecz Liquid win @1.25 7/10 ✅
2 mecz Liquid -4.5 rund @1.80 5/10 ✅
16:6
Liquid pokazuje po raz kolejny że train to jedna z ich mocniejszych map. Selfless bez żadnych szans, kolejny plusik ????
4.
Godzina: 3:00
Mecz: Eunited-Complexity
Rozgrywki: ESL PRO LEAGUE NA
MAPA: Cache
Typ:
2 mecz Complexity win @1.40 8/10 ✅
2 mecz Complex -3.5 rund @1.80 7/10 ✅ Nie rozumiem tego handicapu, idę tu grubo
19:15, Wygrana dopiero po dogrywce, ale to była masakra co oni grali. Całe szczęście w porę się ogarnęli i wygrali 4:0, pokrywając handi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Nie ma, a przynajmniej ja nie mam. Jestem lekko zdziwiony że eunited ugrało już 11 rund o_O. Jeszcze 2 i uwalą handi...
@Edit
K1NG ich niszczy, przecież to jest jakiś żart... Android na trainie 28 killi a na cache ma ledwo 11, o co tu chodzi?
Jedyna nadzieja w dogrywce...
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
najlepiej żeby było 15:15 i w dogrywce 4:0 dla complex...
Oczywiście obudzili się dopiero przy 14:12 i od tego momentu grają normalnie. Szkoda że nie ma streamu bo by było widać co oni tam robią...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom