>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [36]

Status
Zamknięty.
D 192

delfi

Użytkownik
No to zobaczymy czy zostanie.
Hasi najpóźniej po weekendzie faktycznie wylatuje więc ten typ z totolotka to faktycznie lokata. I albo tymczasowym trenerem zostanie Vukovic albo będą się interesować Gonczarenką. A co do odejścia Hasiego to zarówno Weszło jak i tt Stanowskiego o tym przekonują więc info na 99% pewne.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Zgodnie z przewidywaniami mamy cobblestone&#39;a, cache i nuke&#39;a. map choice definitywnie pod envy. Myślę że kenny gorzej niż wczoraj już grać nie może, dlatego spodziewam się szybkiej wygranej 2:0 envy. Zobaczymy jak będzie ???? Handi -3.5 w grze ????

Druga mapa to cache, najlepsza mapa envy. Kurs 1.36 można traktować jako lokatę, wchodzę w to 9/10
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Godzina 9:00
Envyus wygra 1 mapę -3.5 handi @1.72
⛔⛔⛔
Co envy zrobiło to ja nie mam pytań! jak oni mogli tak zepsuć wszystko... przecież to jest jakiś cud. było 14:2 dla EnvyUs, mieli wygraną pistoletówkę i wygrali 16:14... gambit wygrał 12 rund, gdzie w niektórych było 4vs2 dla envy, to jest po prostu niewiarygodne jak oni się grzeją. nie wierzę jak to handi nie weszło, po prostu w to nie wierzę. A już rozliczałem przy 14:2 jak tylko wygrali pistoletówkę po ct.
2 mapa jak ktoś nie zagrał handi -3.5 po 1.72 to dalej jest po 1.30 czysty win. Można traktować jako lokata ja w handi wszedłem przed meczem 2/10, a czysty win 8/10 (800 zł). Grają na cache, gdzie envy ma bilans 7-0. Najwięcej rund stracili z VP i było to tylko 11 ???? Nie ma takiej opcji żeby przegrali
 
R 5,1K

rua

Użytkownik
Widziałem kiedyś stronkę ze średnią ilością żółtych kartek sędziów per game. Zna ktoś może taką stronkę?
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
2 mapa envy handi -3.5 po 1.72
1.30 czysty win.
Można traktować jako lokata ja w handi wszedłem przed meczem 2/10, a czysty win 8/10 (800 zł). Grają na cache, gdzie envy ma bilans 7-0. Najwięcej rund stracili z VP i było to tylko 11 ???? Nie ma takiej opcji żeby przegrali
2 mapa envy handi -3.5 po 1.72 ✅✅✅
1.30 czysty win. ✅✅✅
16:7 Jak lokata to lokata. Szkoda tej 1 mapy... 14:2 -&gt;16:14...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom