>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [35]

Status
Zamknięty.
S 17

szypul

Użytkownik
Siema !! z kilka lat nie było mnie na alegro i widze ze wszyscy placa metoda payu. Ogolnie chyba fajna sprawa bo nie musze czekac na zaksiegowanie przelewow czy wysylac a platnosc przy odbiorze.
Ale mam pytanie jak z wyplatami z tego Payu. Jak np. dam wyplac teraz to kiedy mam sie spodziewać pieniedzy? Dziala to na zasadzie rzelewow 24 czy wysylaja np jednego dnia o okreslonej godzinie a potem musze czekać jeszcze na sesje bankowe bo wysylaja np z ing a ja mam alior?
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Siema !! z kilka lat nie było mnie na alegro i widze ze wszyscy placa metoda payu. Ogolnie chyba fajna sprawa bo nie musze czekac na zaksiegowanie przelewow czy wysylac a platnosc przy odbiorze.
Ale mam pytanie jak z wyplatami z tego Payu. Jak np. dam wyplac teraz to kiedy mam sie spodziewać pieniedzy? Dziala to na zasadzie rzelewow 24 czy wysylaja np jednego dnia o okreslonej godzinie a potem musze czekać jeszcze na sesje bankowe bo wysylaja np z ing a ja mam alior?
Musisz poczekać na wyksięgowanie od nich i zaksięgowanie do Ciebie. Niestety tylko w jedną stronę jest błyskawicznie ;)
 
S 17

szypul

Użytkownik
Musisz poczekać na wyksięgowanie od nich i zaksięgowanie do Ciebie. Niestety tylko w jedną stronę jest błyskawicznie ;)
Dzięki za info. Ale jest szansa ze to se zamknie w jeden dzien? Zlece np rano o 8 wyplate i do tej 18 bede mial? Czy raczej sie spodziewać nastepnego dnia?
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Szypul, jak dasz teraz wypłatę na konto, to jutro powinieneś mieć koło południa (pierwsza sesja przychodząca w twoim banku), przynajmniej mi tak ostatnio dochodzą szybko wypłaty. Ostatnio robiłem wypłatę o 1 w nocy i przed południem kasa na koncie była.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Dzięki za info. Ale jest szansa ze to se zamknie w jeden dzien? Zlece np rano o 8 wyplate i do tej 18 bede mial? Czy raczej sie spodziewać nastepnego dnia?
Z tego co google podaje, to Alior ma dwa księgowania przychodzące w ciągu dnia:
I sesja – do 11:40
II sesja – do 15:30

Więc powinno w jeden dzień śmignąć, zależy jeszcze od tego kiedy tamci klepną.
 
S 17

szypul

Użytkownik
Szypul, jak dasz teraz wypłatę na konto, to jutro powinieneś mieć koło południa (pierwsza sesja przychodząca w twoim banku), przynajmniej mi tak ostatnio dochodzą szybko wypłaty. Ostatnio robiłem wypłatę o 1 w nocy i przed południem kasa na koncie była.
Podziękował za szczegółową informacje ! Zycze wysokich wygranych ????
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Janowicz win 1 set, ale w decydującym gemie 3 DF Gruzina. Moim zdaniem jak Basilashvili ogarnie dupę to ten mecz weźmie w 3 setach.
Nie żartuj, raczej szybki zjazd do bazy. Oddał seta w prezencie, Jurek w idealnym momencie wziął przerwę sobie. ..
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
over 7,5 w meczu Nuneaton kurs 3.0 bet 365
Goście od 9 minuty graja w bez jednego zawodnika, myslę że kondycyjnie tego nie wytrzymają i 3 gole jeszcze gospodarze strzelą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom