>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [34]

Status
Zamknięty.
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Super Yankee 05/09/2016 16:36 CEST
Gruzja v Austria
Drużyna 2. powyżej/poniżej 1,5 goli
Ponad +1.5 @ 2.05
Finlandia v Kosovo
Drużyna 2. powyżej/poniżej 0.5 gola
Ponad +0.5 @ 1.7
Ukraina v Islandia
Handicap na gole
Islandia +1.0 @ 1.85
C. Suarez Navarro v S. Halep
Zakłady na sety
2-0 - S. Halep @ 2.05
K. Nishikori v I. Karlovic
I. Karlovic - wygra seta
Tak @ 1.533
Stawka: 520,00
Wygrana: 1258,65

gdyby Ivo wygrał seta to byłoby 3,5k... szkoda ???? co gramy na noc?
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Najgorsze jest to że grając o.3.5 przed meczem nie można zamknąć taśmy już w trakcie meczu ???? a akurat jak sie mecze kończyły to trwał już 1 set...
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Według mnie Ivo bez argumentów przy serwisie Japończyka. Za to Kei bardzo dobrze dzisiaj sie spisuje przy odbiorze bomb Ivo. Według mnie można spróbować jakiś handicap na Keia.

Nishikori -6,5 gema @ 1.61 betsafe
⛔
 
R 813

robssson

Użytkownik
Super Yankee 05/09/2016 16:36 CEST
Gruzja v Austria
Drużyna 2. powyżej/poniżej 1,5 goli
Ponad +1.5 @ 2.05
Finlandia v Kosovo
Drużyna 2. powyżej/poniżej 0.5 gola
Ponad +0.5 @ 1.7
Ukraina v Islandia
Handicap na gole
Islandia +1.0 @ 1.85
C. Suarez Navarro v S. Halep
Zakłady na sety
2-0 - S. Halep @ 2.05
K. Nishikori v I. Karlovic
I. Karlovic - wygra seta
Tak @ 1.533
Stawka: 520,00
Wygrana: 1258,65



gdyby Ivo wygrał seta to byłoby 3,5k... szkoda ???? co gramy na noc?
Dimitrov urwie seta
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Bo są dochodowe - tam jest szansa na pomyłki booków 10 razy większa niż na lidzę mistrzów , euroligach itd - kopiowanie kursów tam to standard a na elidze - wszyscy wszystko wiedza ???? ) 100% zgody z Tomkiem ????
Tak. Jeszcze 2-3lata temu na Filipinach wchodzily kursy na wygraną po 8-9,teraz juz max 4 dają. Taki Salwador np. obczaja sie troche ktore duzyny są overove i wyniki oscylują nawet ok200. Na Filipinach to samo,tyle,ze tam 12minut kwarta. Tam nawet slawny bokser Many Pacquaio sobie pogrywa.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
El Salvador kobiety to niestety moje największe wjeby ostatnich miesięcy każda po kilkanaście k. na liniach na qwarty - brakowało mi raz 3 pkt na 8 min na druzynę , a drugi raz 3 na 5 min na komplecie fauli i 0/6 osobiste ???? ) ale generalnie ligi gdzie booki się mylą czasem dość mocno i tyle . Tam jedna nowa zawodniczka co rzuca ze średnią 15 jak zmienia klub w środku rozgrywek to kosmos i na linie na na kursy na 1/2
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
El Salvador kobiety to niestety moje największe wjeby ostatnich miesięcy każda po kilkanaście k. na liniach na qwarty - brakowało mi raz 3 pkt na 8 min na druzynę , a drugi raz 3 na 5 min na komplecie fauli i 0/6 osobiste ???? ) ale generalnie ligi gdzie booki się mylą czasem dość mocno i tyle . Tam jedna nowa zawodniczka co rzuca ze średnią 15 jak zmienia klub w środku rozgrywek to kosmos i na linie na na kursy na 1/2
Bardzo rzadko gram kobiety w kosza.
To gorsze niz pilka nożna ;)
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Bardzo rzadko gram kobiety w kosza.
To gorsze niz pilka nożna ;)
Piłki nie gram wcale - poza ilością rzutów rożnych z nudy czasem azjanem - ale tylko z nudy , inaczej nie próbuje nawet ???? ) oduczyłem się tego ok 10 lat temu i potem znacznie łatwiej było zacząć wygrywać ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Ja zamknąlem po polowie,ale i tak takiej patologi sie nie spodziewale.

SJO to najlepsza obrona grupy 1-szej tej ligi / nie sledziłem 2-giej grupy . Ale w 1 grupie SJO czasem nie dawało wyjść zespołom 3 qwarty z 10 w każdej +/-
 
X 357

xxxl

Użytkownik
lepiej zawsze ich przeciwników łapać na undery zwłaszcza jak SJO nie ma zagrożenia faulowego jesli ktoś sporo narzuca na początku im i linie zaczynają oscylować w okolicach 8/9 na ostatnie 5 min dla przeciwnika - niestety rzadkość 12/14 na qwartę standardy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom