>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [34]

Status
Zamknięty.
P 531

paolo_

Użytkownik
Panowie jak uraz kostki jest niewyleczony to duże ryzyko zagrać w piłkę?
A to co Ci się stało? Ja mam aktualnie nogę prawą w gipsie, kostka złamana a od września mamy halę wynajętą i nie wiem czy powrócę do gry.
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Panowie jak uraz kostki jest niewyleczony to duże ryzyko zagrać w piłkę?
Jak w fife to żadne, a tak serio to odpuść, wylecz do końca, a najlepiej to skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy uraz nie do końca wyleczony może spowodować utratę zdrowia, lub życia ????

żeby nie pisać na pusto
Utrecht handi azjan 0.0 (remis zwrot licząc od wyniku 1-0)
@1,9 bet365
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Pobieram od qrchuck
Bet365
Lisa Sabino Lisa Sabino v Yvonne Cavalle-Reimers
(Zwycięzca meczu) 01/09/2016 Brak 2.62 Odbędzie się
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Osobowość socjopatyczna z objawami schizofrenii- coz tu wiecej dodac....
@Rzepka nie obrażaj się. Zauważyłem że typujesz prawie każde spotkanie jakie jest a w niektórych to nawet po dwa typy podajesz. Zrób zestawienie ✅/⛔ do tego jednostki bo z tego co widzę na ✅ nie wychodzisz, albo grasz na sucho albo to Ty wykopałeś &quot;Złoty Pociąg&quot; i nie liczysz hajsu :cool:
 
R 813

robssson

Użytkownik
w takim urazie potrzebny jest czas i pewnych rzeczy nie przeskoczę
Do lekarza, na prześwietlenie itd ???? Mi w szpitalu po urazie powiedzieli że wszystko spoko, potrzebna tylko rehabilitacja. Poszedłem prywatnie okazało się, że więzadła poszły. Pograne;)
 
perek99 24K

perek99

Użytkownik
Do lekarza, na prześwietlenie itd Mi w szpitalu po urazie powiedzieli że wszystko spoko, potrzebna tylko rehabilitacja. Poszedłem prywatnie okazało się, że więzadła poszły. Pograne
znam swój organizm i widzę, że nie jest źle, zwykłe skręcenie i potrzeba jeszcze kilku dni
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Mateusz Drużyna Ho Chi Minh nie jest nawet gospodarzem tego meczu
Mateusz wygrywa drużyna gości, u Państwa goście to drużyna Son La
Kamil S Z posiadanych informacji wynika, że drużyna Ho Chi Minh rozgrywa mecz na swoim stadionie:
http://uk.women.soccerway.com/matches/2016/09/01/vietnam/womens-national-league/son-la/ho-chi-minh-city/2225711/

no niedoje*** są... nawet w linku którym podał to Ho Chi Minh widać że graja na wyjeździe
Przecież d tym linkiem jest napisane, ze grają w Chi minh
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ciekaw jestem,czy jest zgodne z regulaminem to,ze bet365 zmienia dla przykladu,kursy na inny niz zagralem w historii rizliczonych zakładów,ostatecznir rozlczając po kursie zmienionym. W jaki wiec sposob gracz, może dociekac sie wyjasnienia,skoro zmienia mu sie kursy,ktorych nie grał......? Jesli nie zrobisz sobie zrzutow z ekranu,jak wyglądal w rzeczywistosci zakład,to jestes w czarnej d....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom