>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [34]

Status
Zamknięty.
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
dodam od siebie ze roddicka sie fajnie ogladalo bo oprocz tego ze potrafil ich bombardowac to tez jak trzeba bylo to potrafil zrobic nie tyle posmiewisko co dobra komedie a pare w lapie mial naprawde mocna
Pare mial wszyscy sie dziwili jak inni zawodnicy uzywajac petli czy serwisu na wznoszacej tj ivanisevic i nie potrafili zaserwowac mocniej niZ ANDY ..fenomenem bylo to ze andy serwowal z samej reki a nie jak wiekszosc z ciala...kazdy wie ze serwis z samej reki jest duuuuzo wolniejszy ale jednak ktos temu zaprzeczyl...andy serwowal na treningach po 250 regularnie ale sztab doszedl do wniosku ze z takim napieciem i samej reki eksploatacja bedzie za duza i moze tylko 1 max 2 sezony pogra wiec musieli go zwolnic..potem ok 220 230 serwowal...brakuje mi go dawno nikt nie wspominal o nim ???? on wchodzil w tour razem z fedkiem pamietam jak w ich pierwszych meczach montreal np andy wygrywal woah...ale mecze a chwile pozniej doalownie chyba us open i fedek level wyzej od wszsystkich na kilka lat...dopiero nadal go poskromil...zauwazyliscie ze kazdy mistrz mial swojego kata od zawsze ?
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Widze ze dzis troicki i ana pod mafie ???? dobrze ze dzis nie gralem bo victor by mnie zaladowal...mowie sobie dzis odpuazcze choc gram codziennie zobqczymy jaki pewniak dzis zatopi ale victor haha myslalem staszek lub dimitrov
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
bety na dziś ⚽
IF Gnistan
Wynik meczu
IF Gnistan - Käpa 1.65✅ 1
Trelleborgs FF
Remis - nie ma zakładu
Trelleborgs FF - IK Frej 1.50✅
AKO 2.48 betano 6/10
Powyżej +2.5
Suma goli
Kiffen - Klubi 04 Helsinki
Kurs 1.55✅
betano 7/10
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Sousa na twardym to jest cienias ale kim w takim razie jest Estrella?
Zamiast skreczować to ciągnie tą żenadę i odjedzie na tandemie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom