>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [32]

Status
Zamknięty.
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
&lt;TABLE id=single-container class=select-bet style=&#39;FONT-SIZE: 12px; BORDER-TOP: 0px; FONT-FAMILY: Arial, FreeSans, Arimo, &quot;Droid Sans&quot;, Helvetica, sans-serif; BORDER-RIGHT: 0px; WIDTH: 290px; WHITE-SPACE: normal; WORD-SPACING: 0px; BORDER-COLLAPSE: collapse; BORDER-BOTTOM: 0px; TEXT-TRANSFORM: none; FONT-WEIGHT: normal; COLOR: rgb(0,0,0); FONT-STYLE: normal; MARGIN: -2px 0px 0px; BORDER-SPACING: 0px; BORDER-LEFT: 0px; ORPHANS: 2; WIDOWS: 2; LETTER-SPACING: normal; LINE-HEIGHT: normal; BACKGROUND-COLOR: rgb(245,255,244); TEXT-INDENT: 0px; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; -webkit-text-stroke-width: 0px&#39;&gt; &lt;TBODY&gt; &lt;TR style=&quot;BORDER-TOP: 0px; BORDER-RIGHT: 0px; BORDER-BOTTOM: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-TOP: 0px; PADDING-LEFT: 0px; BORDER-LEFT: 0px; PADDING-RIGHT: 0px&quot;&gt; &lt;TD class=del style=&quot;BORDER-LEFT-WIDTH: 0px; BORDER-TOP: rgb(0,143,76) 2px solid; BORDER-RIGHT-WIDTH: 0px; WIDTH: 5px; VERTICAL-ALIGN: top; BORDER-BOTTOM-WIDTH: 0px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 4px; PADDING-LEFT: 4px; PADDING-RIGHT: 0px&quot;&gt;x&lt;/TD&gt; &lt;TD style=&quot;BORDER-LEFT-WIDTH: 0px; BORDER-TOP: rgb(0,143,76) 2px solid; BORDER-RIGHT-WIDTH: 0px; WIDTH: auto; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-BOTTOM-WIDTH: 0px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-RIGHT: 5px&quot;&gt;Udinese vs Spezia . Łącznie bramek — 1. połowa: Powyżej 0.5✅
&lt;TABLE style=&quot;BORDER-TOP: 0px; BORDER-RIGHT: 0px; BORDER-COLLAPSE: collapse; BORDER-BOTTOM: 0px; BORDER-SPACING: 0px; BORDER-LEFT: 0px&quot;&gt; &lt;TBODY&gt; &lt;TR style=&quot;BORDER-TOP: 0px; BORDER-RIGHT: 0px; BORDER-BOTTOM: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-TOP: 0px; PADDING-LEFT: 0px; BORDER-LEFT: 0px; PADDING-RIGHT: 0px&quot;&gt; &lt;TD style=&quot;BORDER-TOP: 0px; BORDER-RIGHT: 0px; WIDTH: auto; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-BOTTOM: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-TOP: 0px; PADDING-LEFT: 0px; BORDER-LEFT: 0px; PADDING-RIGHT: 5px&quot;&gt;
&lt;/TD&gt; &lt;TD class=choice-price style=&quot;BORDER-TOP: 0px; BORDER-RIGHT: 0px; WIDTH: 105px; VERTICAL-ALIGN: middle; WHITE-SPACE: nowrap; BORDER-BOTTOM: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-TOP: 0px; PADDING-LEFT: 0px; BORDER-LEFT: 0px; PADDING-RIGHT: 5px&quot;&gt;Kurs: 2.02 marathonbet&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;&lt;/TBODY&gt;&lt;/TABLE&gt;&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;&lt;/TBODY&gt;&lt;/TABLE&gt;
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Polecam bacznie przyglądać się na handicapy na rożne w meczach wyraźnych faworytów jak City i Leicester dziś przeciwko innym drużynom. Dziś przed meczem kurs 1.95 +5 rogów dla Sunderlandu postawiłem. Teraz już zamknąłem bo nie lubię czekać na kilka złotych dużo czasu, ale mega value jest w takich zakładach
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
City :gool: ???? !! tak jest hehe bo już byłem fest zgrzany ????
btw Mogłem zobaczyć przed meczem że Kabanos na bramce... ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Litwa-Hiszpania

Ciekawe co zrobi dzis pewna juz awansu Litwa, jesli nie odpuszcza meczu to hiszpanie nie maja z taka gra czego szukac. Hiszpania pod sciana, przegrywa,jedzie do domu. Litwa odpuscic nie musi, bo wyeliminuje, zawsze groznych mimo wszystko hiszpanow....Kurs na hiszpanie tez dobry, tylko to co oni grali dotychczas, chyba najgorszy basket mistrzostw.Linia 152 punktow na ten mecz , tez niska.

Jponia-Francja

Tu moze byc mala niespodzianka po kursie 3,20 Japonia.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Polecam bacznie przyglądać się na handicapy na rożne w meczach wyraźnych faworytów jak City i Leicester dziś przeciwko innym drużynom. Dziś przed meczem kurs 1.95 +5 rogów dla Sunderlandu postawiłem. Teraz już zamknąłem bo nie lubię czekać na kilka złotych dużo czasu, ale mega value jest w takich zakładach
Gdzie masz taki zakład na handi, na rzuty rożne? W całorocznym nie widzę.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Gdzie masz taki zakład na handi, na rzuty rożne? W całorocznym nie widzę.
Właśnie na całorocznym jest. Nie jestem pewien czy te handicapy nie są tylko na mecze Premier League bo wyraźnie dodali wiele zdarzeń na tę ligę. Trzeba zjechać w dół i znaleźć to przy rożnych. Na początku meczu na live też widziałem. Jak City zaczęło mecz od 2:0 w rożnych to już+6 było. Skończyło się 9:6 w rożnych dla City czyli weszło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom