>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [32]

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Plażówka polega na tym, żeby myśleć, czego nie widzę u Alisona. Tak jak mówisz, 95% to ataki siłowe, z czego 70% to ataki po skosie. Naprawdę, rzadko kiedy atakuje po prostej, bo od dawien dawna oglądam jego mecze i nie widać u Niego znacznej poprawy ???? Technikę da się wyrobić, jemu by się to przydało, bo tak to mogą się w każdym meczu męczyć. Dlaczego mimo wzrostu nie serwują na Bruno? Bo Oscar ma świetną techniką i zdecydowanie ciężej jest go zatrzymać niż jego partnera. Dla mnie tutaj lepiej się zdecydowanie Jankesi prezentują i wierzę w ich wygraną w półfinale ;)
Nie w półfinale tylko w ćwierćfinale. U niektórych zawodników się po prostu nie da. Alison, Evandro, Meeuwsen, Varenhorst czy inne wieżowce nigdy nie będą nadużywać lekkich, technicznych ataków, bo to nie jest ich świat. Nie czuli by się pewnie. Oni muszą wyjść w górę i uderzyć mocno. Wtedy czuja się pewnie i to jest ich gra. Dla mnie typowy mecz 50/50. Zadecyduje w głównej mierze blok. Forma nieco po stronie Amerykanów, ale swoje 5gr może dołożyć publika. Tam będzie prawdziwy ogień na trybunach. Oczywiście Phill to wytrzyma, ale już o kolegę Lucene taki spokojny bym nie był. Kursy będą równe, mecz totalny no bet. Jedno jest pewne, że zwycięzca i tak będzie miał przez sobą jeszcze niezwykle trudną drogę do olimpijskiego złota.

Byłem już pewny złota Małachowskiego, on pewnie też, to Niemiec ostatnim rzutem wszystkich załatwił.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Newcastle - Huddersfield over 2,5 bramki @2,25 bet365 (1 do tej pory)

Przecież kibice Newcastle ich zjedzą na tym boisku jak w drugiej połowie nie zaczną gryźć trawy. Przewiduje 2:1 dla kogoś, ale nie wiem dla kogo.
✅ w końcu coś siedzi. Szkoda, że nie dla moich Srok ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
✅ w końcu coś siedzi. Szkoda, że nie dla moich Srok ????
Do momentu kiedy ten grubas będzie trenerem to Newcastle może pomarzyć o awansie. Mimo spadku dokonali wiele wzmocnień, a z trzonu zespołu praktycznie nie odszedł nikt. Mają skład na środek tabeli w Premier League lub nawet na Ligę Europy, a ten baran to niszczy
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Oglądasz ? Bo Kei od początku meczu ma mine jakby miał sraczkę i według mnie raczej nie zanosi się na comeback
a pamiętasz Fabio i Johnsona? a przypominam, że już mieli przełamania w 3 setach...
po takim kursie trzeba sprobowac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom