>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [31]

Status
Zamknięty.
matiee 407

matiee

Użytkownik
Wickmayer nie polecam grać. Ostatnio dotarła do samego finału i z resztą go wygrała w Washingtonie. Do Montrealu przeleciała kilka godzin przed meczem. Natomiast Kucova wyrzuciła już choćby McHale
o to ciekawe co piszesz, bo McHale dzisiaj rozgrywała swój mecz i nawet awansowała do kolejnej rundy. widzisz? taki jesteś zorientowany. McHale to miała w pupie ten mecz z Kucovą bo wiedziała już, że zagra w turnieju głównym :p pozdro
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
o to ciekawe co piszesz, bo McHale dzisiaj rozgrywała swój mecz i nawet awansowała do kolejnej rundy. widzisz? taki jesteś zorientowany. McHale to miała w pupie ten mecz z Kucovą bo wiedziała już, że zagra w turnieju głównym :p pozdro
Po prostu nie wiedziałem że McHale bez kwalifikacji się dostała ????

A nie mówię że Kucova jest lepsza od Wickmayer ale tylko chcę zasugerowac że jest pewnie mocno zmęczona po Washingtonie i dopiero co przyleciała do Kanady
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Ja to kiedys byłem tak samo w szoku jak nagle Agassi się ogolił na łyso i zakładał taka piracką bandame,też miał takie duże zakola a wcześniej słynął z blond grzywy z pasemkami czesanej na tzw płetwę.To był jego znak firmowy.Potem z jego książki dowiedziałem się,że przez lata nosił peruki a do ogolenia na zero namówiła go Brooke Shields...Tutaj historia może podobna i &quot;piękna Flavia&quot; tez wzieła sprawy w swoje ręce skoro są już małżeństwem:?
niepotrzebnie dałeś cudzysłów. Flavia dość ładną kobietą jest ????
przeczytała to i mogło jej się zrobić smutno :p
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Po prostu nie wiedziałem że McHale bez kwalifikacji się dostała ????

A nie mówię że Kucova jest lepsza od Wickmayer ale tylko chcę zasugerowac że jest pewnie mocno zmęczona po Washingtonie i dopiero co przyleciała do Kanady
ja stawiałem gdy było 0:3 w gemach dla Kucovej i ryzyko było ale i kurs był 1.80. Teraz to Wickmayerka się już rozkręciła i kto nie zagrał niech żałuję :p teraz to już 1.14 jest .
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
McHalle weszła jako LL, jakby wygrała z Kucovą to by trafiła właśnie na Wickmayer ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drexler 570

drexler

Użytkownik
niepotrzebnie dałeś cudzysłów. Flavia dość ładną kobietą jest ????
przeczytała to i mogło jej się zrobić smutno :p
Ja tez uważam,że jest ładna kobietą ale kiedyś była albo wydawała mi się ładniejsza.Pamiętam jak spotykała się dość długo z Carlosem Moyą. Tworzyli ładną parę ale do Foga tez pasuje.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Ja tez uważam,że jest ładna kobietą ale kiedyś była albo wydawała mi się ładniejsza.Pamiętam jak spotykała się dość długo z Carlosem Moyą. Tworzyli ładną parę ale do Foga tez pasuje.
oczywiście, a poza tym mógł wybrać gorzej z Włoskich Tenisistek... np. Schiavone xDD
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ja to kiedys byłem tak samo w szoku jak nagle Agassi się ogolił na łyso i zakładał taka piracką bandame,też miał takie duże zakola a wcześniej słynął z blond grzywy z pasemkami czesanej na tzw płetwę.To był jego znak firmowy.Potem z jego książki dowiedziałem się,że przez lata nosił peruki a do ogolenia na zero namówiła go Brooke Shields...Tutaj historia może podobna i &quot;piękna Flavia&quot; tez wzieła sprawy w swoje ręce skoro są już małżeństwem:?
Hehe, powiem Ci, ze tez po chwili sie zacząłem zastanawiać czy to nie robota żonki. No a co do sprawy lysienia to wielu facetów nie może się z tym pogodzić, zwłaszcza gdy ma to miejsce w dość młodym wieku. Ja myślę, ze najlepsza jest w takiej sytuacji meska decyzja - tniemy &quot;na Pazdana&quot; i po kłopocie. Wszelkie &quot;zaczeski&quot; czy tymbardziej peruki wywołują jedynie śmiech u kobiet ;)
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
dobra, ale już dość pisania o fryzurach, łysieniu, partnerkach bo zaraz mod wejdzie pobanuje jednego z drugim za pierdoły eheheheheh to jednak typy na żywo. trzymajmy się chociaż tematyki sportowej
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Hehe, powiem Ci, ze tez po chwili sie zacząłem zastanawiać czy to nie robota żonki. No a co do sprawy lysienia to wielu facetów nie może się z tym pogodzić, zwłaszcza gdy ma to miejsce w dość młodym wieku. Ja myślę, ze najlepsza jest w takiej sytuacji meska decyzja - tniemy &quot;na Pazdana&quot; i po kłopocie. Wszelkie &quot;zaczeski&quot; czy tymbardziej peruki wywołują jedynie śmiech u kobiet ;)
Zgadza się;) Wziąłem dziś typ od Rambo i zagrałem over 175,5 w meczu USA z Chinami.Mecz o 4 w nocy...Domyślam się,że tez zamierzasz ogladać;)
 
5567 719

5567

Użytkownik
Zgadza się;) Wziąłem dziś typ od Rambo i zagrałem over 175,5 w meczu USA z Chinami.Mecz o 4 w nocy...Domyślam się,że tez zamierzasz ogladać;)
Te międzynarodowe mecze to jakoś bardzo rzadko ruszam, hmm.. Widzę, ze odcinek &quot;Rodziny Soprano&quot; o 3.05 na HBO3, wiec akurat pewnie rzucę okiem na meczyk potem ;)

Aaa jak ostatnio tu czytałem to ktos ostro undery polecał, jakis Gawro coś tam ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Te międzynarodowe mecze to jakoś bardzo rzadko ruszam, hmm.. Widzę, ze odcinek &quot;Rodziny Soprano&quot; o 3.05 na HBO3, wiec akurat pewnie rzucę okiem na meczyk potem ;)
Aaa jak ostatnio tu czytałem to ktos ostro undery polecał, jakis Gawro coś tam ????
Tak mistrz typów Gawronix....nawiedzony koleś..ale już zbanowany.Cytuje go &quot;O Overy albo Undery pytajcie mnie jestem w tym mistrzem... Każda liga Europejska.. Oprócz Nba... Jednak zostałem zlimitowany na wszystkich poważniejszych bukach które oferują obszerniejszą ofertę na koszykówkę jeśli chodzi o grę Live, ponieważ łapałem po pare razy dużymi stawkami niektóre linię które skakały mocno na początku a ja byłem święcie przekonany o underach...&quot;
Zapomniałem go zapytać o zdanie:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom