>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [31]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Patrzcie uważnie teraz na mecz Kato - Radwańska. Kato zaraz odda Radwańskiej przełamanie bo w meczu Hantuchovej też jest 4:4 ????
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Ja uwielbiam grać dajmy kursy przed meczem 1,8-1,9 laska daje się przełamać w 1 gemie i kurs na jej seta w granciach 3~~ a tak prawda, że dalej to jest max 60/40% czyli kurs mega za duży, choćby w 1 setcie Vesiną laska, a teraz w 3 setcie Jing Lu może wejdzie ????
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Ale ludzie musieli hajsu w Darcisa załadować, zaraz prawdopodobnie Gombos będzie serwował na wygranie seta, a kurs na Belga to... @1.25 ????
Teraz dają 1.7, moim zdaniem warto wejść.
Ja mam pre wygraną Darcisa 2:1, także nie dokładam.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
ITF we Włoszech i dwóch Włochów to musi wałek..1475 Weis ogrywa 6-4 6-4 Ramazzottiego po kursie ponad 5, wczoraj to samo było Stefanini ograł też rodaka po kursie prawie 5. Warto więc spróbowac,że Viola puści mecz Oradiniemu po kursie 7,30 w tym samym turnieju.Włosi robili i będa robić wałki.Szkoda,że nie ma jak zagrać na zwycięzce pierwszego seta..





&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;tname-home face-enable&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away face-enable&quot;&gt;

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
raveman 736

raveman

Użytkownik
ITF we Włoszech i dwóch Włochów to musi wałek..1475 Weis ogrywa 6-4 6-4 Ramazzottiego po kursie ponad 5, wczoraj to samo było Stefanini ograł też rodaka po kursie prawie 5. Warto więc spróbowac,że Viola puści mecz Oradiniemu po kursie 7,30 w tym samym turnieju.Włosi robili i będa robić wałki.Szkoda,że nie ma jak zagrać na zwycięzce pierwszego seta..









&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;tname-home face-enable&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away face-enable&quot;&gt;



&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
jest taka opcja na całorocznym @7,50
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Miya Kato wygra mecz po 5,00 Bet365 nasza Ulka głupia jak but nie raz takie mecze przegrywała, ja próbuję ;)
✅ ✅ haha wybaczcie że dopiero teraz księguję ale nie było mnie, Ulka matkooo jakaś ty jest żałosna ???? ???? ???? Swoją drogą na Kato już widziałem kurs 17, pograł ktoś odważny? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom