>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [31]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Czemu Ty tylko ciąglesz kogoś umoralniasz ?

Przestań ;)
Może i się czepiam, ale myślałem, że tu grają poważni ludzie. Jaka przyjemność z oglądania meczu, kiedy co chwila są jakieś przełamania i siedzisz tylko przed monitorem oglądając zamiast fajnej gry, kabaret i konkurs kto zrobi większego babola. Ale widzę, że mogę se gadać zdrów, a wy dalej będziecie przepierdalać kasę na beztalenciach. Zajmę się tylko typami, a wam życzę jak najmniejszych strat ;)
 
everto 24,7K

everto

Użytkownik
Napisał DarkAdi -&gt;
JurekJanowicz pro legenda tego forum w jednym miała rację, z live są w większości same straty, ale to wina graczy a nie typów. Gracie na live&#39;ach mecze, w którym zawodnicy i zawodniczki łamią się gałęzie. Czy to jest mądre?
to się gra piłkę albo kosza
a tam co inaczej lepiej chyba na live ale to trzeba znac zawodnikow i zespoly
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Mecz Majchrzaka typowa ustawa.
Prowadzi 1:3 w drugim secie nagle blok kursów
3:3
Zaraz przelamanie na 5:4
0:30 Majchrzak udaje ze walczy.
I grzeczne oddanie.
Tak sa właśnie ustawiane mecze w tenisie.
Wynik byl znany przed meczem Polak nie miał prawa wygrać seta.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Napisał DarkAdi -&gt;

JurekJanowicz pro legenda tego forum w jednym miała rację, z live są w większości same straty, ale to wina graczy a nie typów. Gracie na live&#39;ach mecze, w którym zawodnicy i zawodniczki łamią się gałęzie. Czy to jest mądre?
to się gra piłkę albo kosza

a tam co inaczej lepiej chyba na live ale to trzeba znac zawodnikow i zespoly
Kosz jest najlepszy do live&#39;ów. Nie trzeba znać zespołów i zawodników, aby walić undery i overy w kwartach. Zwłaszcza, że w meczu 4 kwarty i można nawet 4 razy przyplusować. Kiedyś grałem tak NBA i do pewnego momentu szło mi genialnie, ale w końcu przeholowałem i trochę potraciłem. Liga Filipińska jest bardzo overowa i można często śmiało pobierać wysokie linie. Co do piłki to według mnie nie nadaje się do live. Za dużo czasu w meczu, drużyny mogą zrobić wszystko
 
everto 24,7K

everto

Użytkownik
Kosz jest najlepszy do live&#39;ów. Nie trzeba znać zespołów i zawodników, aby walić undery i overy w kwartach. Zwłaszcza, że w meczu 4 kwarty i można nawet 4 razy przyplusować. Kiedyś grałem tak NBA i do pewnego momentu szło mi genialnie, ale w końcu przeholowałem i trochę potraciłem. Liga Filipińska jest bardzo overowa i można często śmiało pobierać wysokie linie. Co do piłki to według mnie nie nadaje się do live. Za dużo czasu w meczu, drużyny mogą zrobić wszystko
no i po co sie pchasz w tenis tez go nie gram nie znam zawodnikow tenisa a nawet jak bym zna to dochodza chachmenty:grin: ta a tu sami znawcy od tenisa co nie maja za co grac i przez priva błagaja 0 5 zł lol
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
no i po co sie pchasz w tenis tez go nie gram nie znam zawodnikow tenisa a nawet jak bym zna to dochodza chachmenty:grin: ta a tu sami znawcy od tenisa co nie maja za co grac i przez priva błagaja 0 5 zł lol
Ja tenisa lubię, ale na live gram sporadycznie i nie byle co, a na pewno nie baby. Jeśli jest festiwal łamania to takie coś jest po prostu nie do grania, bo po obstawieniu zakładu na pewno łamać się nie przestaną. Zresztą w chelkach co trzeci mecz jest sprzedany, więc kolejny argument przeciw. Staram się po prostu doradzić coś kolegom, bo robią rzeczy podobne do moich z przed kilku lat, kiedy jak mi szło to jak debil próbowałem nawet grać live typu &quot;kto wygra 2 punkt w 6 gemie&quot; ????

PS. Do mnie też ;)
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
no i po co sie pchasz w tenis tez go nie gram nie znam zawodnikow tenisa a nawet jak bym zna to dochodza chachmenty:grin: ta a tu sami znawcy od tenisa co nie maja za co grac i przez priva błagaja 0 5 zł lol
do Ciebie też pisali o parę zł na skrillu? ????

do mnie parę osób trochę to śmieszne ;)
 
everto 24,7K

everto

Użytkownik
darkadi siedzisz w tym tenisie tyle (2 pkt w gemie) haaaaaaaaaaaaaaa to masz w paluszku tą dyscyplinę zapodaj coś ale nioc na siłę to zagram za 2 zł
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
A wiecie jak ja gram.
Gram najnizsza stawka przed meczem patrzę na live co się dzieje jesli widzę ze zaczyna sie na niekorzyść np.moj dog jednak nie daje rady wchodzę wieksza stawka np.20zl jesli początkowa za 10 na Under w meczu.
Jesli okaże się Under jestem do przodu.
Jesli nie zagram za 30 kolejny typ albo można za 40.
Wiadomo budżet 100 zl to za malo na taka grę.
Ale jesli ktos ma 1000 zl to luzik.
Polecam pozdrawiam

Swoja droga do mnie tez pisal jeden uzytytkownik nazwy nie dam ale żeby gościu który ma 20 pare lat prosił o jakies 10 zl to jakas parodia jest.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
darkadi siedzisz w tym tenisie tyle (2 pkt w gemie) haaaaaaaaaaaaaaa to masz w paluszku tą dyscyplinę zapodaj coś ale nioc na siłę to zagram za 2 zł
Jak chcesz to wejdź w mój temat w dziale Kupony to tam dodałem dziś dubla. Ręki uciąć nie dam, ale po przeanalizowaniu większe szanse za niż przeciw ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
A wiecie jak ja gram.
Gram najnizsza stawka przed meczem patrzę na live co się dzieje jesli widzę ze zaczyna sie na niekorzyść np.moj dog jednak nie daje rady wchodzę wieksza stawka np.20zl jesli początkowa za 10 na Under w meczu.
Jesli okaże się Under jestem do przodu.
Jesli nie zagram za 30 kolejny typ albo można za 40.
Wiadomo budżet 100 zl to za malo na taka grę.
Ale jesli ktos ma 1000 zl to luzik.
Polecam pozdrawiam

Swoja droga do mnie tez pisal jeden uzytytkownik nazwy nie dam ale żeby gościu który ma 20 pare lat prosił o jakies 10 zl to jakas parodia jest.
Czyli progresja na live. W sumie też ciekawy sposób, ale dla ludzi z nieco większym budżetem bo można sobie przez 1 mecz wyzerować konto ????
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Ale ludzie musieli hajsu w Darcisa załadować, zaraz prawdopodobnie Gombos będzie serwował na wygranie seta, a kurs na Belga to... @1.25 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom