>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
deepred 750,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Basilashvili się za bardzo grzeje, tamten mu jakieś balony przebija a ten od razu chce kończyć.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Czy ja się przesłyszałem,że Wyrzykowski witał na... 20 etapie... Wyścigu Pokoju ???? ;)? Tak jak Szpakowski widział Maradonę jak Messi był przy piłce ????
 
deepred 750,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Na czym polega problem wygraniu meczu z Lorenzim? Bo ja nie widzę nawet pół. Dobrze, że nie grałem, bo w życiu na Lorenziego bym złotówki nie postawił, a tamten widzę też czajnik zagotowany.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
haha jaja ale balony lecialy w tym gemie poprzednim gdzie gruzin stracil serwis ????
Bo Lorenzi wie, że Gruzin w końcu przestrzeli ;)

Basilashvili widzę pogodził się już z porażką.

13 gem Lorenzi @2,75 1,5j.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
widzę, że tutaj hejt na Włocha... ale nie widzicie jak się dobrze broni Lorenzi. Myślę, że na tego typu zawodników jak Gruzin to spokojnie starczy. Jak to hiszpańscy komentatorzy mawiają &quot;Gruzin zabija sam mecz&quot; ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Na czym polega problem wygraniu meczu z Lorenzim? Bo ja nie widzę nawet pół. Dobrze, że nie grałem, bo w życiu na Lorenziego bym złotówki nie postawił, a tamten widzę też czajnik zagotowany.
Po 1 trzeba nastawić się na długi mecz i być w nim skoncentrowanym w 100% i w odpowiednych momentach atakować mocniej balony Lorenziego, bo Lorenzi też miewa spore przestoje w swoich meczach.. Koncentracja i chłodna głowa...
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Bo Lorenzi wie, że Gruzin w końcu przestrzeli ;)

Basilashvili widzę pogodził się już z porażką.

13 gem Lorenzi @2,75 1,5j.
✅

Szkoda, Basalishvili zawalił tripla. Nie spodziewałem się tak łatwego meczu.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Po 1 trzeba nastawić się na długi mecz i być w nim skoncentrowanym w 100% i w odpowiednych momentach atakować mocniej balony Lorenziego, bo Lorenzi też miewa spore przestoje w swoich meczach.. Koncentracja i chłodna głowa...
jasne, że tak. głowa. ale zauważ, jak mały procent własnych błędów ma Włoch. Rzadko kiedy można liczyć, że się pomyli.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
jasne, że tak. głowa. ale zauważ, jak mały procent własnych błędów ma Włoch. Rzadko kiedy można liczyć, że się pomyli.
Ja widziałem wiele jego meczy w challengerach jak składali go goście gorsi niż Bazyl..Tenis to dyspozycja danego dnia tygodnia i najczęsciej wygrywa ten który popełnia mniej błędów.. Żeby wygrać z Lorenzim trzeba mieć kończące uderzenie na pewno Gruzin takie ma na tą chwile nie stoi na straconej pozycji konsekwencja chłodna głowa i da radę to wygrać..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom