>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czemu Guilherme gra jak dzis w Legii mialy same lajzy wyjsc?

Nie ma nikogo na jego pozycje?
A dlaczego ma nie grać? Zdrowy to gra. Przecież mecz ze Zrinski dopiero we wtorek. Nie róbmy już jaj, że piłkarze co 3-4 dni nie mogą zagrać dwóch meczów w tygodniu.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
A dlaczego ma nie grać? Zdrowy to gra. Przecież mecz ze Zrinski dopiero we wtorek. Nie róbmy już jaj, że piłkarze co 3-4 dni nie mogą zagrać dwóch meczów w tygodniu.
no malo co ktos mu nie zalatwil piszczela chwile temu

chocby wtedy.

Co powiedza jak Jaga go skasuje. Pech?

Czy glupota raczej
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Donald Młodzież się 2 razy łamie z Mullerem na trawie mając 30-0, tu nie ma nawet co komentować specjalnie. Jeszcze teraz podwójnym.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Moulin, Guilherme i Aleksandrov dzisiaj naprawdę fajnie wyglądają. Do tego jeszcze Bereszyński na prawej stronie. Ogólnie świetnie się ogląda to co po tamtej stronie robią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
Moulin, Guilherme i Aleksandrov dzisiaj naprawdę fajnie wyglądają. Do tego jeszcze Bereszyński na prawej stronie. Ogólnie świetnie się ogląda to co po tamtej stronie robią.
na tle dziadow byle kto bedzie wygladal dobrze.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Przekonałeś mnie, w takim razie cofam to. Bardzo słabo dzisiaj wyglądają.
wyborcza mnie oszukala
napisala ze wyjda rezerwami
powinnui przegrac bo potem odwiedza ich pewni ludzie i beda musieli dluzej sie podkladac
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
wyborcza mnie oszukala
napisala ze wyjda rezerwami
powinnui przegrac bo potem odwiedza ich pewni ludzie i beda musieli dluzej sie podkladac
Byku, że Tobie się nie nudzi wypisywać te głupoty cały czas. Myślałem, że przez ten czas zmądrzałeś trochę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom