>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
bosco 372

bosco

Użytkownik
kur... jak mozna po czterosetowym pojedynku w ostatnim gemie skreczować? śmierdzi wałem na kilometr... zaraz sie bosco odezwie
jesli ty serio myslisz ze ja to pisze powaznie to powodzenia ???? zobacz na moje wczesniejsze posty tego dotyczace, ironizuje z tych, ktorzy przy kazdej swojej wtopie placza ze poszedl handel :cool:
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
jesli ty serio myslisz ze ja to pisze powaznie to powodzenia ???? zobacz na moje wczesniejsze posty tego dotyczace, ironizuje z tych, ktorzy przy kazdej swojej wtopie placza ze poszedl handel :cool:
a czy ja napisałem ze piszesz to powaznie? doskonale wiem, źle odczytałeś mojego posta kolego :]
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
a czy ja napisałem ze piszesz to powaznie? doskonale wiem, źle odczytałeś mojego posta kolego :]
w takim razie zwracam honor :] swoja droga ktos cos dzisiaj juz sprzedal? kupil? widze ze vinolas sprzedaje :cool:
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Teraz Ramos sprzedaje z Arnaboldim
a tak naprawdę, to Włoch takie dwie piłki przyebał, że Hiszpanowi psycha siądzie :grin:
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Widać ze Arnaboldi jest pusiakiem na serwisie, ale żeby podwójnym się połamać to już trzeba być dobrze przygrzanym xD
edit. W sumie jeden i drugi jest siebie warty ????
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Tym koreańcom to bym doje**ł takie kary, żeby musieli rozwiązać tamtejszą federację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szpil 313

szpil

Użytkownik
Bet365
Stephane Robert wygra seta 1 Guillermo Garcia Lopez v Stephane Robert
(Bieżący set - Zwycięzca) 15/07/2016 Brak 2.20 Odbędzie się
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom