>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
magik90 3K

magik90

Użytkownik
ja pitole co za ludzie :grin: dajcie juz spokoj
niech piszą, to lepsze niż kabaret ???? jest takie jedno przysłowie...kozak w necie %$^&amp;% w świecie. Liczę na więcej hejtów! Jestem od nich uzależniony :]
 
C 326

carambula88

Użytkownik
Lepiej niech Serbowie przegrają tego tie-breaka, bo i tak byśmy musieli dodatkowo oglądać 2 x porażkę naszych w półfinale i o brąz.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
znowu się kłócicie kto za ile gra? milion razy przerabiane ale i tak znajdzie się osioł który nie potrafi zrozumieć że jedni traktują grę jako rozrywkę i dreszczyk emocji a inni próbują grubszego zarobku.
dbajcie o swój interes i dążycie do wyższych celów a nie szperacie w cudzych portfelach..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
magik90 3K

magik90

Użytkownik
dbajcie o swój interes i dążycie do wyższych celów a nie szperacie w cudzych portfelach..
u pewnych ludzi pewnych nawyków nie da się zmienić :]
Mamy tutaj świetne przykłady, można by je wykładać na uczelniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
u pewnych ludzi pewnych nawyków nie da się zmienić :]
Mamy tutaj świetne przykłady, można by je wykładać na uczelniach.
Mamy tutaj świetny przykład kogoś kto gra za 20zł i namawia innych do wejścia &quot;all in&quot;. Dziś amatorzy uważają Cie za Boga, doświadczeni poczekają co przeniesie przyszłość ;)
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Kurde, zabrakło jaj, żeby postawić remis lub 1x w meczu Wisła-Lechia... Postawiłem Lechia DNB i pewnie już nic z tego nie będzie. Jednak co statystyki, to statystyki - twierdza Płock wciąż niezdobyta.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Prosiłbym o powrót do tematu.
Racja ;) Sorki za moje wpisy, po prostu to jest silniejsze ode mnie jak czytam wpisy tego gościa ???? Ja w tej sprawie już się wypowiedziałem. Kto zrozumiał chwała mu za to, kto nie przekona się w przyszłości, o co mi chodzi.

Wracamy do tematu.

Serbia i WB prawdopodobnie nie rozegrają już dziś żadnego spotkania. Chodzi oczywiście o Davis Cup.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom