>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
bykovic 121

bykovic

Użytkownik
Pany, gdzie znajde statystki z euro2016, chodzi mi o łączne sumy do tej pory cornerów, rzutów z autu, spalonych itp itd.?
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Ciekawe co teraz w przerwie powie Dziekan o Boatengu :grin:
nie oglądałem, ale jeśli faktycznie powiedział, że Glik i Pazdan są lepsi od Boatenga to dla mnie jest to kompromitacja na skalę światową. Oni ich nazywają &quot;ekspertami&quot; ? Ludzie bądźmy mądrzy! Ten gość już nigdy nie powinien się pojawić w studiu.
 
5567 719

5567

Użytkownik
nie oglądałem, ale jeśli faktycznie powiedział, że Glik i Pazdan są lepsi od Boatenga to dla mnie jest to kompromitacja na skalę światową. Oni ich nazywają &quot;ekspertami&quot; ? Ludzie bądźmy mądrzy! Ten gość już nigdy nie powinien się pojawić w studiu.
No tak powiedział i byl przy tym mega poważny hehe.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
nie oglądałem, ale jeśli faktycznie powiedział, że Glik i Pazdan są lepsi od Boatenga to dla mnie jest to kompromitacja na skalę światową.
Nie przesadzaj bo Boateng wcale nie jest aż taki dobry , oczywiście nie chcę przez to powiedzieć że Glik i Pazdan są lepsi.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Przepraszam mam takie głupie pytanie wie ktoś może dlaczego na ipli mam opóźnienie o 1 minutę ? Ne bet365 widzę co będzie....
Nie tylko Ty tak masz..
Wczoraj dostałem powiadomienie zanim Kuba strzelił bramkę na 1:0....
Argentyna pewnie idzie po zwycięstwo 3:0
panowie macie na weeb.tv kanaly polsatu ?
polecam pierwsza.tv
Kanały zawsze są no i premium tanie ;)
Oglądam od początku mistrzostw
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom