>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Do xYzZ + Gabka92 :
Proszę o natychmiastowy spokój.
Z uwagi na fakt, że wielokrotnie prosiłem o profesjonalizm, a cały czas bawimy się w przedszkole i zaczepki jak chłopcy w paskownicy to prośba jest tylko jedna i ostatnia !
Wydaje mi się, że nikt nie chce wylecieć z tego forum. Chociaż może jest inaczej...
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Plażówka
Huber/Seidl @1.72 bet365
nie warto, Ruscy w tym secie się pogubili ale oni moga niskich Austriaków z łatwością punktować seriami, po tym co widziałem w 1 secie to ja biorę 2,00 na Rosjan w tb
@ haha, Huber 179 cm dwa bloki na Stoyanovskiym (205 cm) ????
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Do xYzZ + Gabka92 :

Proszę o natychmiastowy spokój.

Z uwagi na fakt, że wielokrotnie prosiłem o profesjonalizm, a cały czas bawimy się w przedszkole i zaczepki jak chłopcy w paskownicy to prośba jest tylko jedna i ostatnia !

Wydaje mi się, że nikt nie chce wylecieć z tego forum. Chociaż może jest inaczej...
sie rozumie:]
staram sie jak moge ale ile mozna?
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Nole, to zróbcie porządek z tym dzieciakiem z podobizną wielkiego piłkarza w avatarze.
Jego ostatnia analiza to &quot;majstersztyk&quot;.
Szkoda mi tylko tych ludzi, którzy dopiero wchodzą w tą branżę i uczą się takich złych wzorców jakie prezentuje &#39;gabka92&#39;.
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Chorwacja - Portugalia
Chorwacja @2.87 bet365
Po takim kursie nie wypada nie zagrać na jugoli. W fazie grupowej pokazali fajną piłkę. Portugalia z kolei to zlepek gwiazd mający problemy z takimi potęgami jak Węgry Islandia czy Austria. W drużynie nie ma dobrych relacji co pokazuje &quot;przyjaźń&quot; Ronaldo-Nani. Na chwilę obecną lepiej prezentuje się reprezentacja Chorwacji dlatego idę w ich stronę. Jazda jugole!
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Osobiście to życzę dla Polaków w 1/4 Portugalię , myślę że z nimi mają większe szanse.
Portugal GO GO GO :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom