>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [24]

Status
Zamknięty.
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Pisałem wam mini analizę i typ +1.5 Japonia - 2.75 kurs, szkoda ze nie skorzystaliscie, bo nie ktorzy dali reputki ze wzieli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Pisałem wam mini analizę i typ +1.5 Japonia - 2.75 kurs, szkoda ze nie skorzystaliscie, bo nie ktorzy dali reputki ze wzieli.
ty za tą reputę to byś rodzinę sprzedał...
co drugi post &quot;skorzytał ktoś, skorzystał ktoś?&quot;
o ile typ wszedł ;)
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
ty za tą reputę to byś rodzinę sprzedał...
co drugi post &quot;skorzytał ktoś, skorzystał ktoś?&quot;
o ile typ wszedł ;)
no tak, trzeba sobie pomagać ;) jak ja coś pobiore od kogoś to też daje reputkę ;) chyba o to w tym chodzi żeby razem wygrywać ???? trochę mniej nienawiści ;) POzdro!
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
no tak, trzeba sobie pomagać ;) jak ja coś pobiore od kogoś to też daje reputkę ;) chyba o to w tym chodzi żeby razem wygrywać ???? trochę mniej nienawiści ;) POzdro!
tylko ta reputa ci uja daje, a błagasz o nią jak pijaczek o 5,- na mamrota.
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
tylko ta reputa ci uja daje, a błagasz o nią jak pijaczek o 5,-
nie, spokojnie stary ???? dzięki niej wiem, że nie poświęcam mojego czasu na darmo i ktoś korzysta z typów. Trzeba sobie pomagać! Nie dałeś reputki, a typ pobrałeś? Trudno, przecież to nie koniec świata, mam poważniejsze rzeczy na głowie, wiecej dystansu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Przypominam, grajcie wszystkim co macie na Djoko. ZAROBEK GWARANTOWANY
też myślę, że wygra ale to gwarantowanie, wchodzenie wszystkim co się ma i przypominanie tego 10 ty raz? Jeżeli djoković by ten mecz przegrał , powinieneś skończyć z pisaniem na tym forum, ale oby wygrał bo też mam pogranego ale aż takim optymistą nie jestem bo nie takie rzeczy świat widział.
 
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
Pogralem Zawisze Bydgoszcz @10 bet365, i lamaka 1/2 @56, za drobne,

Zaglebie potrafilo podlozyc sie juz niejednokrotnie w drugiej rundzie, ale nie forsowac zeby nie bylo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom