>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [24]

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
z tej Hiszpanii to same niskie kursy i jak zwykle okaze sie ze jeden wypieprzy
bo juz sporo ludzi sie polapalo jak grac tych co musza, to musza za kulisami cos odkrecic

pamietacie Sociedad mial sie podlozyc ale Granada podsypala im z Barcelonka i wszyscy hepi oproczy Rayo
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Lupki slabo poki co wygladaja. Oby kopneli zagrywka i mniej bledow bo hiszpanie dla mnie to zwykle sredniaki bazujace na bledach przeciwnikow.

Lupo/nikolai @ 2.0 bet365 live
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Bryan/Bryan @ 1,66
Bet365

Kibicowałem Hiszpanom, bo zasłużyli na zwycięstwo, ale nie wyciągną tego. Była piła meczowa, Bryany pewniejsze przy swoim serwisie, Lopez niepewny przy siatce. Dla mnie tu musi skończyć się zwycięstwem Amerykanów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Turcja - Tajlandia siatka over 200.5 1.83
b365

e: jak Tajki ugraja 3 seta to raczej pewny tb a w taju z 15-12 dla jednych albo drugich
Nie ugraja, 3-1 dla Tajek bedzie, bronia wszystko i te ich podwójne krotkie to bajka. Mozna grac 4 set dla Tajek
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Panowie od plaży, kogo widzicie jako wygranego w meczu Holendrów? Brojery ostatnio słaba forma, za to Nummerdor z kolegą forma na pewno wyższa niż z początku sezonu. Ostatnio wygrany finał (mimo tego w jakich okolicznościach) po drodze pokonali właśnie Brojerów 2:1, kurs 1.72 w bet365 myślę, że to dobry bet.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
WKS strzeli w drugiej polowie @ 1,40 caloroczny
w pierwszej polowie slupek, tyczka, i kilka bardzo klarownych akcji
e: dodatkowo mierzyli sie juz z Gabonem w tym roku wynik 4:1 do przodu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom