>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [24]

Status
Zamknięty.
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
jakie to polskie, po 35 minutach juz krytykowac :grin:
Jakby zrobił coś takiego w 5 minucie to krytykowałbym po 5, zresztą to jest dziadowski obrońca i nie nadaję się do 1 składu reprezentacji.

@Gąbka

Czy ja powiedziałem, że gram lepiej? Czy mi ktoś płaci za grę w piłkę? Daruj sobie ten durny argument o zrobieniu czegoś lepiej, bo przyjmując go to nie można by nawet filmu w kinie skrytykować
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
@Gąbka

Czy ja powiedziałem, że gram lepiej? Czy mi ktoś płaci za grę w piłkę? Daruj sobie ten durny argument o zrobieniu czegoś lepiej, bo przyjmując go to nie można by nawet filmu w kinie skrytykować
Akurat ja uważam , że obok Glika nadaję się tam najlepiej, każdy popełnia jakieś błędy, nawet najlepsi, a lepszego stopera wydaję mi się, że na tę chwilę nie ma, zresztą Nawałka wie najlepiej zapewne, zrobił awans, atmosfera jest super, to co Ty wiesz lepiej od Nawałki kto jest lepszy? ......
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Akurat ja uważam , że obok Glika nadaję się tam najlepiej, każdy popełnia jakieś błędy, nawet najlepsi, a lepszego stopera wydaję mi się, że na tę chwilę nie ma, zresztą Nawałka wie najlepiej zapewne, zrobił awans, atmosfera jest super, to co Ty wiesz lepiej od Nawałki kto jest lepszy? ......
Tak... nie krytykujmy, jeżeli coś się nam nie podoba, tylko bijmy brawo, że udało się wyjść z grupy przed Szkocją i Irlandią. Jak ugrają coś na Euro to przyjdzie pora na pochwały.
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Tak... nie krytykujmy, jeżeli coś się nam nie podoba, tylko bijmy brawo, że udało się wyjść z grupy przed Szkocją i Irlandią. Jak ugrają coś na Euro to przyjdzie pora na pochwały.
Mamy najlepszy skład od 20 lat, czemu miałbym nie wierzyć? Myślę, że wyjście z tej grupy jest jak najbardziej w naszym zasięgu! A potem? Kto wie ????
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Mamy najlepszy skład od 20 lat, czemu miałbym nie wierzyć? Myślę, że wyjście z tej grupy jest jak najbardziej w naszym zasięgu! A potem? Kto wie ????
Ty dyskutujesz sam ze sobą, czy ze mną? Nie napisałem nic o tym, że nie warto wierzyć. Właśnie dlatego, że personalnie kadra wygląda najlepiej od lat, nie ma co się podniecać wyprzedzeniem słabiaków w grupie. Nawet ewentualne wyjście z grupy na Euro nie będzie żadnym sukcesem zważywszy na to, że więcej drużyn awansuje dalej niż wraca do domu po fazie grupowej.
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
ale co do meczu , ten faul na Lewym chyba czerwona karta , z takim impetem , że prawie mu nogi połamał, a potem Milik takiej setki nie trafia.. Polacy jeszcze dadzą radę, coś czuję , że niedługo wejdzie Kapustka, ma skubany taki talent.
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Ty dyskutujesz sam ze sobą, czy ze mną? Nie napisałem nic o tym, że nie warto wierzyć. Właśnie dlatego, że personalnie kadra wygląda najlepiej od lat, nie ma co się podniecać wyprzedzeniem słabiaków w grupie. Nawet ewentualne wyjście z grupy na Euro nie będzie żadnym sukcesem zważywszy na to, że więcej drużyn awansuje dalej niż wraca do domu po fazie grupowej.
No tak, ale wyjście z grupy będzie oznaczało turniej na Plus na pewno, nie mówię, że to będzie Wielki Sukces, a jak wyjdziemy to zobaczymy na kogo trafili w 1/8, to jeden mecz wszystko się będzie mogło zdarzyć. Nie sam ze sobą, do Ciebie pisałem, ale bez spiny, tak o, wymiana zdań.

Jeszcze 10 dni! Nie mogę się doczekać! Może jakieś L4 w robocie? hehehe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom