>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [24]

Status
Zamknięty.
egreg 942

egreg

Użytkownik
Sory , ale tu nie ma nic mega dziwnego. Wiele razy , i gdziekolwiek jakaś drużyna wygrywała w 10 - kę.

Down:
Typu nie neguję...
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
czyli znasz sie na niczym
akurat to nie było o mnie, zerknij stronę wcześniej

ale i tak się z Tobą nie zgodzę

ja np mam 2-3 dyscypliny i tyle, ale jestem w stanie zrozumieć jak ktoś ogarnia wiecej, bo np siedzi w tym ciągle, oglada wszystko czyta wszystkie artykuly itp.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, jeżeli ktoś interesuje się sportem to jest zorientowany we wszystkim, pozdro.
być zorientowanym a znać się dogłębnie to są dwie różne rzeczy i prawa jest taka że jeśli ktoś chce zarabiać na bukmacherce to musi siedzieć tylko i wyłącznie w jednej dyscyplinie i to na bieżąco. Nikt nie jest w stanie ogarniać 3 czy więcej bo nawet 24/7 nie wystarczyło by aby oglądać większość spotkań i wszystko wyczytać chodź to w dobie jest nie realne. I nie mów że jest inaczej bo się skompromitujesz w moich i nie tylko moich oczach. Jak się znać to na czymś konkretnym a nie latać po piłce, tenisie, koszu, siatce itd. Ja też coś tam wiem z piłki, ale dogłębnie siedzę w tenisie chodź i tak wszystkich spotkań oglądać się nie da co jest najważniejszym aspektem a nie patrzenie na jakiejś stronce na wyniki, jak robi wiele ludzi i dziwi się że jest na minusie albo typowe &quot;jeden nie wszedł&quot;. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
być zorientowanym a znać się dogłębnie to są dwie różne rzeczy i prawa jest taka że jeśli ktoś chce zarabiać na bukmacherce to musi siedzieć tylko i wyłącznie w jednej dyscyplinie i to na bieżąco. Nikt nie jest w stanie ogarniać 3 czy więcej bo nawet 24/7 nie wystarczyło by aby oglądać większość spotkań i wszystko wyczytać chodź to w dobie jest nie realne. I nie mów że jest inaczej bo się skompromitujesz w moich i nie tylko moich oczach. Jak się znać to na czymś konkretnym a nie latać po piłce, tenisie, koszu, siatce itd. Ja też coś tam wiem z piłki, ale dogłębnie siedzę w tenisie chodź i tak wszystkich spotkań oglądać się nie da co jest najważniejszym aspektem a nie patrzenie na jakiejś stronce na wyniki, jak robi wiele ludzi i dziwi się że jest na minusie albo typowe &quot;jeden nie wszedł&quot;. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.
prawda, ale nie trzeba sie ograniczac do jednej dyscypliny, można sie znac w tenisie naprzyklad tylko na wta bo atp to zupelnie inna bajka kazdy to powie a w pilce np na konkretnych ligach
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
prawda, ale nie trzeba sie ograniczac do jednej dyscypliny, można sie znac w tenisie naprzyklad tylko na wta bo atp to zupelnie inna bajka kazdy to powie a w pilce np na konkretnych ligach
żeby powiedzieć że ktoś zna się na piłce to ta osoba musi siedzieć w 1 max 2 ligach bo nie da się ogarnąć i oglądnąć tylu spotkań z BBVA, PremierL, Bundes, SeriaA itp. np? Ramzesa, Bułeczka
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
w piątek Kubot w deblu zrewanżuje się Brayanom za porażkę Matkowskiego dzisiaj?

PS. wie ktoś czemu nagle w tym turnieju nie grali razem skoro zaraz Igrzyska?
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Pazdan jakie to jest dziecko we mgle, wyciąć kogoś, wpierd*ić się ciosem karate to owszem, a zostać przy swoim zawodniku do końca to już go przerasta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom