>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [23]

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Kto ma ochotę niech stawia na Szwajcarów z Czechami w hokeja. Sam pograłem przed meczem, teraz oglądam i jeszcze bardziej upewniam się, że Czesi podeszli na luzie do tego meczu. Szwajcarzy wygrywają i przechodzą dalej, Czesi uplasują się na drugim miejscu i zagrają z Niemcami w kolejnej fazie. Myślę, że im to na rękę, aniżeli ich przeciwnikiem miałyby być Stany Zjednoczone czy Słowacja.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Amerykanie ???? jak zawsze &quot;miliony&quot; strzałów i nic z tego nie wynika eh

Co do Szwajcarów to wszystko fajnie, ale póki co nie istnieją, gdyby nie Berra to Szwajcarzy mogliby myśleć ale już o samolocie do domu ;)
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Kto ma ochotę niech stawia na Szwajcarów z Czechami w hokeja. Sam pograłem przed meczem, teraz oglądam i jeszcze bardziej upewniam się, że Czesi podeszli na luzie do tego meczu. Szwajcarzy wygrywają i przechodzą dalej, Czesi uplasują się na drugim miejscu i zagrają z Niemcami w kolejnej fazie. Myślę, że im to na rękę, aniżeli ich przeciwnikiem miałyby być Stany Zjednoczone czy Słowacja.
Wlasnie wlaczylem ten mecz i przez ostatnie 5 minut Czesi nie wygaldaja jakby chcieli odpuszczac. 13:3 w strzalach ... jestes pewny, ze warto wchodzic w Szwajcarow? Kurs jest calkiem, calkiem po tej bramce na 1:1.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Oglądał ktoś japonki w tych kwalach do IO ? Koreanki ogrywając Holenderki zrobiły na pewno duże wrażenie. A wiadomo jak ciężko się z nimi gra. Liga z roku na rok coraz mocniejsza... Japonia pewne zwycięstwa z Peru i Kazaszkami ale to nie ten poziom ...
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Dobra co nieco poczytałem o składach itp i gospodynie mimo ostatniej niespodzianki jaka niewatpliwie sprawily koreanki, są wyraźnie lepsze. Kurs tylko i wyłącznie wywindowany przez to, że Koreanki ograły NL.

Japonia -1,5 @ 1.66 bet365 live + Japonia mecz 1,30 @ bet365 live
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom