>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [23]

Status
Zamknięty.
P 1,8K

patced

Użytkownik
Raffe Paulis i Ian Satterfield @ 1,66 bet365 live 17;50

siatkowka plazowa wydanie ogorkowe w hoy ale jankesi graja z mega slabymi polakami. Matteo juz mi nakreslil troche poszperalem i rzeczywiscie polska para bicz woleja uprawia czysto hobbistycznie.... Satterfield juz cos lizna grania na powaznym poziomie graja u siebie (chociaz polasy siedza w usa rowniez) jak dla mnie do gry.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Raffe Paulis i Ian Satterfield @ 1,66 bet365 live 17;50

siatkowka plazowa wydanie ogorkowe w hoy ale jankesi graja z mega slabymi polakami. Matteo juz mi nakreslil troche poszperalem i rzeczywiscie polska para bicz woleja uprawia czysto hobbistycznie.... Satterfield juz cos lizna grania na powaznym poziomie graja u siebie (chociaz polasy siedza w usa rowniez) jak dla mnie do gry.
Tralka/Jagoda 2-0 @2.20
live plażowa !
polecam
czekaj czekaj mlodziak zagrywke uruchomi i sie dziadki zagotuja :p oni o przyjeciu widze nie maja pojecia teraz poszlo 12-7...12-12 ale to nie koniec ;]

e; co fart ???? ok nie ma sesnu sie tu rozwodzic bo poziom mocno podworkowy powodzenia.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Raffe Paulis i Ian Satterfield @ 1,66 bet365 live 17;50⛔

siatkowka plazowa wydanie ogorkowe w hoy ale jankesi graja z mega slabymi polakami. Matteo juz mi nakreslil troche poszperalem i rzeczywiscie polska para bicz woleja uprawia czysto hobbistycznie.... Satterfield juz cos lizna grania na powaznym poziomie graja u siebie (chociaz polasy siedza w usa rowniez) jak dla mnie do gry.
zero podjazdu cudow nie bedzie 2-0 blok blok blok blad lipa ????
 
D 0

dutra

Gość
Kalashnikova/Maria 1 set @1.70 bet365
✅
Pewnie i tak nikt nie zdążył.
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Belgia 3. set (+2.5) @ 1.8 Bet365
Mecz jak równy z równym. W pierwszym secie zdecydowały niuanse. Serbowie jacyś nieobecni, Belgowie widać motywacja na pokonanie Serbów.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Sorry za off top
ale czy ktos z Was kojarzy z dawna temu goscia o nicku MUCHA z forum dtypy ?
To koleś co ustawki podawał? i o dziwo fajnie to wchodziło, poxniej coś pisał ze firme rozkreca i mało czasu ma na gre, coś kojaze po nicku tylko nie wiem czy to ten typ
 
larkspur 331,8K

larkspur

Użytkownik
To koleś co ustawki podawał? i o dziwo fajnie to wchodziło, poxniej coś pisał ze firme rozkreca i mało czasu ma na gre, coś kojaze po nicku tylko nie wiem czy to ten typ
tak to ten , o niego wlasnie pytam.. mozna Pw w tej sprawie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom