>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [23]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Oblak - Juanfran, Godín, Savic, Filipe Luis - Saúl, Gabi, Augusto, Koke - Fernando Torres, Griezmann
Keylor, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Kroos, Casemiro, Modric, Bale, Cristiano y Benzema
Ja czekam na pierwszego gola Atleti, a wtedy gram Real race to 1000000 corners. ;)
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
widzę że idzie masówka na under w finale, ja wszystko rozumiem wiadomo final i atletico = under ale masowki zle sie koncza. Przeczuwam ze na zlosc wszystkim bramki jednak padną
o1.5 ht @3.50 caloroczny
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Oblak - Juanfran, Godín, Savic, Filipe Luis - Saúl, Gabi, Augusto, Koke - Fernando Torres, Griezmann
Keylor, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Kroos, Casemiro, Modric, Bale, Cristiano y Benzema
Ja czekam na pierwszego gola Atleti, a wtedy gram Real race to 1000000 corners. ;)
race race nie bedzie
to nie ekstraklasa :]
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
???? Stelmet Zielona Góra vs Rosa Radom
Rosa Radom +12.5 @1.80 całoroczny
Pierwszy mecz wyłonił zwycięzcę dopiero po 2 dogrywkach. Było parę prostych błędów i dziwnych gwizdków. Mam nadzieję że te 2 elementy ulegną poprawie i Rosa powalczy nawet o zwycięstwo.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Ja czekam na pierwszego gola Atleti, a wtedy gram Real race to 1000000 corners.
Gorzej jak nie będzie goli w reg 90 min, A tak może być bo dawno juz bezbramkowego remisu nie było (ostatnio w 2003 roku) więc kto wie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Jest jakaś szansa żeby Cuevas wykręcił 5 gemów w tym secie? Czy już Tomek wyraźnie ciśnie i zmierza po 3-1?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom