>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [23]

Status
Zamknięty.
quintana 425

quintana

Użytkownik
Będę szczery, że Simona rzadko oglądam, ale jak patrze jak gra to już lepiej grają jacyś challangerowcy, co umieją mocno przebić piłkę na drugą strone, on tak lekko udrze jakby mu sue nie chciało
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Będę szczery, że Simona rzadko oglądam, ale jak patrze jak gra to już lepiej grają jacyś challangerowcy, co umieją mocno przebić piłkę na drugą strone, on tak lekko udrze jakby mu sue nie chciało
hahahaha
 
meken 76

meken

Użytkownik
Nie wierzę w to, że Troicki przejdzie do 1/8 wielkiego szlema, są rzeczy które nie mają prawa się wydarzyć
Gram tego Simona po @3
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Gdy się robię przelewy to zawsze na końcu potwierdzam kodem który mi przychodzi sms a dziś moja karta sim uległa zniszczeniu jak i cały telefon. Czy da się to jakoś ominąć lub w inny sposób doprowadzić przelew do końca?
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Nie wierzę w to, że Troicki przejdzie do 1/8 wielkiego szlema, są rzeczy które nie mają prawa się wydarzyć
Gram tego Simona po @3
Trudnego przeciwnika nie ma, więc może i awansuje. Co ten Simon robi na 18 miejscu to beka ????
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Simon kończy taką taśmę i dostaje takie baty ????

Nie ma argumentów jak na razie niestety. Jednak tutaj jeden wygrany set może sporo zmienić..
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
czemu bukmacherzy zdejmuja mecze albo nie wystawiaja?
jesli jest grana jedna opcja to wystarczy zmienic kurs
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
to jest czysta loteria, Simon walczak i może seta ugrać, dla mnie typowy nobet
niby fakt, ale póki co to nie ma żadnych zmian, ale jakby Francuz urwał seta, publika by go poniosła może kto wie...
edit: zaraz się połamie już na początku 3 seta.
edit2: mówiłem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom