>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [21]

Status
Zamknięty.
quintana 425

quintana

Użytkownik
zamykanie to swietna opcja. ale nigdy nie zamykam ze strata to jest zlota zasada.
Wiem, też nie zamykam no chyba, że liga angielska i jedna bramka przewagi (patrz Tottenham, Arsenal ostatnio), ale chodzi mi o ten pasek, że mozna zmniejszyć do dychy chyba.

Wczoraj miałem podobną sytuacje z Ferrerem. Skontrowałem na przeciwnika bo Ferrer zamykał kupon, przegrał pierwszego seta i zamknąłem kontre z fajnym zarobkiem, a no końcu wygrał 2:1
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
zamykanie to swietna opcja. ale nigdy nie zamykam ze strata to jest zlota zasada. zawsze jak masz linie w kosza i spada o 20 niz to co grales moze byc ot itp to jest sport zeby nie byc goloslowny wczoraj ogladalem smieszny mecz tenisa pogralem na doga bo wydawalo sie rowno w super tb mieli 8-3... a przegrali 9-11 oczywiscie zamknalem przy 8-4 bodajze

http://www.fotosik.pl/zdjecie/ff2d3268bbbd6bbe
Zgadzam się w 100% jak masz zamykać za jakieś grosze czy nawet te 50% straty to niema sensu lepiej liczyć że się odmieni bo to w końcu sport jak to powiedziałeś, zamyka się tylko wtedy jak jest 90%~ wygranej do wyciągnięcia albo jak widzisz że zaczyna się robić niebezpiecznie a i tak masz plus
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
Wiem, też nie zamykam no chyba, że liga angielska i jedna bramka przewagi (patrz Tottenham, Arsenal ostatnio), ale chodzi mi o ten pasek, że mozna zmniejszyć do dychy chyba.

Wczoraj miałem podobną sytuacje z Ferrerem. Skontrowałem na przeciwnika bo Ferrer zamykał kupon, przegrał pierwszego seta i zamknąłem kontre z fajnym zarobkiem, a no końcu wygrał 2:1
Zamykanie działa tak ze np postawisz 50zł do wygrania 200 i przesuniesz tym kursorem np na 100zł czyli zamykasz zakład za połowę czyli w tym wypadku 25zł a kolejne 25 jest ciągle w grze
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Lokomotiv Kuban 2 v Avtodor Saratov 2 @ Poniżej 117,5 - 1,83 Bet365
Jeśli nie wystrzelą, a nie powinni to kwarty będą kończyć się +/- 30 pkt.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
sorry za offtopa ale bez starego tematu w hp brakuje miejsca na takie pytania więc później do usunięcia ale temat dla mnie mega pilny czy ktoś ma pocztę na wp i może sprawdzić czy potrafi się zalogować?

pół na pół ok panowie dzięki za sprawdzenie ;)
 
D 0

dutra

Gość
sorry za offtopa ale bez starego tematu w hp brakuje miejsca na takie pytania więc później do usunięcia ale temat dla mnie mega pilny czy ktoś ma pocztę na wp i może sprawdzić czy potrafi się zalogować?
Coś się faktycznie kaszani.
e: mi wraca do logowania, nie przechodzi do poczty w ogóle.
 
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
sorry za offtopa ale bez starego tematu w hp brakuje miejsca na takie pytania więc później do usunięcia ale temat dla mnie mega pilny czy ktoś ma pocztę na wp i może sprawdzić czy potrafi się zalogować?
Logowanie bezproblemowe
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
CSKA Moscow 2 v UNICS Kazan 2 @ Poniżej 142,5 - 1,83 Bet365
Ogólnie powinni robić tak max 35 pkt na kwartę + słabe tempo od początku
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Paire 2-0 @1,75 365 ⛔

W drugim secie Paire dwa razy zrobil typowego Paire:

- dal sie polamac z 30-00 tracac 4 punkty z rzedu
- nie polamal z 00-40, marnujac 4bp
 
D 0

dutra

Gość
Trochę męczy bułę dzisiaj Bacsinszky ale udało się wziąć pierwszego seta :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom