>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [20]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
MTK - Vasas 1 lub 2 @1.50b365
remis nie zadowoli nikogo, więc w końcówce będzie walka o zwycięstwo przez którąś z drużyn. Gospodarze mogą przy obecnych wynikach wskoczyć nawet na 2 miejsce i eLE, a goście o utrzymanie, bo Puskas wygrywa, więc oni też muszą jeśli chcą się utrzymać.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Gibb/Paterson @2.75 bet365 3j ⛔
Pierwszy set przegrana na własne życzenie, dostali 3/4 bloki, później odrobili jeden pkt. Jak się zepną to powinni wygrać 2:1. Szczególnie jak pisali chłopaki z działu 2 ostatnie mecze między nimi wygrane przez Amerykańców, z czego jeden nie dawno w Rio w dość pokaźnych rozmiarach. Lekko za 3j
Edit: zaczęli dobrze 2 set :grin: 1:5
Na Bloku dno, w ataku dno, serwis dno i przyjęcie też dno ???? co skutkuje przegraną 2:0 w setach ????
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Real Sociedad +0.5 @1.750 - 70 minuta, a kurs dalej bardzo przyjemny⛔

Myślę, że lekko można spróbować Watford -0.5 @2.5 przy stanie 1:2 74 min✅
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Newcastle to mi HSV z Bundesligi przypomina. Kolejny rok cuda w końcówce sezonu i znając życie nie spadną. Denerwujące to jest.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Jedyna radość z tego turnieju w Brazylii, że Viregny wygrają turniej.

Andrea/Brandao @ 2.20 bet365 można lekko próbować. Lepsi są, wypuścili jak głupi 1 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Za kilkanaście minut zaczyna się spotkanie koszykówki pomiędzy Polskim Cukrem Toruń, a Energa Czarni Słupsk. Będę na tym meczu, proponuję zagrać jakiś under punktowy, np. poniżej 156,5 pkt-a ponieważ taka była linia jak jeszcze patrzyłem z rana na BET.365 ewentualnie poinformuje o przebiegu spotkania podczas przerwy. Teraz proponuję inwestować w under
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom