>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [19]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Rayo spokojnie to wygra. Real nie ma obrony. Bez Casemiro nie ma DP, tylko pseudo DP jak w erze Beniteza. Też brak Ramosa robi swoje.
Rayo im jeszcze jednego wklepie i nie będzie czego zbierać.
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Siema!
Szybka sprawa:
Napiszcie co uważacie w tej sprawie Sakho. Poczytajcie o co chodzi, czy pewnym jest, że na Euro nie pojedzie ?
Z pozdrowieniami.
dzięki za pomoc z góry
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Całoroczny ciagle pokazuje wynik Rayo 2-0, a przecież jest 2-1 huhuhuhu atakować over 1,5 bramek Realu @ 1,50 :!:


Śpią tam ???? i dobrze.

 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Całoroczny ciagle pokazuje wynik Rayo 2-0, a przecież jest 2-1 huhuhuhu atakować over 1,5 bramek Realu @ 1,50


Śpią tam i dobrze.
U mnie praktycznie kazdy mecz ma opoznienie conajmniej kilku minutowe ????

Dla przykladu teraz pokazuje, ze Plymouth 0:2 choc jest juz 0:3 ????
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
U mnie się nic nie zepsuło, hyhyy i zatwierdzili tamten zakład co podawałem.

Calanau @, to korzystaj! ;)
Przyhdzie wiadomosc ze byl blad w kursie i rozliczaja Ci po prawidłowym 1.xx
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 1,9K

dazol3

Użytkownik
a zakładka moje zakłady to już totalna masakra. Można zamykać zakłady za full wygranej, podczas gdy normalnie powinna widnieć tam maksymalnie połowa kwoty. Ciekawe co z tym zrobia jutro, kiedy tysiące graczy zrobi przekręty
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Weź noname może się nie odzywaj ???? jak nie masz pojęcia. Gdyby dali mi zwrot, to by od razu nie zaakceptowali, czasem buki też się mylą tylko trzeba szybko działać. Tyle.

Siatka i tenis zablokowane, no to mnie specjalnie nie dziwi ;}
Nie bądź taki hop do przodu. Nie pierwszy raz ta firma ma awarię live z wszystkimi dyscyplinami i potem rozsyłają wiadomości o korekcie zakładu ;)
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Całoroczny ciagle pokazuje wynik Rayo 2-0, a przecież jest 2-1 huhuhuhu atakować over 1,5 bramek Realu @ 1,50 :!:


Śpią tam ???? i dobrze.


nie mam tam środków, a szkoda. Bari remisowało już parę minut a za ponad 4 wisiało Bari lub remis.....

Pewnie i tak by anulowali.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
To jest niewiarygodne jak Klopp pobudził tych piłkarzy...
Zobaczymy jak wypadną na tle Villarreal, a nie przeciw zdegradowanej drużynie Premier League. Choć po przyjściu Kloppa widać inną jakość. Za rok powalczą o mistrza.
Zwroty będą, tzn. korekty po odpowiednim kursie. Niektórzy się łudzą. Może jeśli jeden mecz miałby opóźnienie, ale tam widać, że pół live siada.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Rayo spokojnie to wygra. Real nie ma obrony. Bez Casemiro nie ma DP, tylko pseudo DP jak w erze Beniteza. Też brak Ramosa robi swoje.
Rayo im jeszcze jednego wklepie i nie będzie czego zbierać.
Nie byłbym taki przekonany przy wyniku 1:2 ???? . Jedynym zagrożeniem dla Realu są... Isco i Jese, zawodnicy kompletnie zabijający grę. O tyle, o ile zejście Isco jest możliwe, tak Jese prawdopodobnie będzie nas katował do końca spotkania po urazie Benzemy.

Rayo - Real over 12,5 rzutów rożnych @ 1,9
Intragame

Tak, jak napisałem. Bo wejściu Lucasa Vazqueza w Realu trzech nominalnych skrzydłowych. Real musi gonić, więc szansa na rożne jest ogromna. Mniej więcej od 30 minuty coś ruszyło i Real zaczął mieć więcej pola manewru w rozegraniu. 7 rożnych do nabicia to niewiele, patrząc na obecność Bale&#39;a, Jesego, Lucasa Vazqueza, Danilo, Marcelo na boisku, a nawet dynamicznego Kovacicia, który schodzi często do boku. W Rayo przy dośrodkowaniach panika i Amaya dwukrotnie wybijał piłkę po dośrodkowaniach na rożny, a prawdę powiedziawszy - tych dośrodkowań w pierwszej połowie było niewiele. Warto, w całorocznym pewnie będzie podobna linia.

Real Madryt @ 2,65
Intragame

Mam przeczucie, że Real to jeszcze weźmie. Bale jest bardzo dobrze dysponowany, a pod większym naporem obrona Rayo zaczyna się gubić. Dwie bramki przeciwko Rayistas to naprawdę niewiele, liga do złudzenia przypomina mi sezon 06/07, tam też Real gonił, tam też były potrzebne remontady i... tam też w 37. kolejce na Camp Nou przyjeżdżał Espanyol. Ale to tak mimochodem ???? . Lekko warto spróbować. Obawiam się tylko o sabotażystów w postaci Jesego i Isco, ale nie wykluczone, że w drugiej połowie zobaczymy Modricia i Jamesa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom