>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [19]

Status
Zamknięty.
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Rakiety ostatnio wróciły z takiego wyniku ???? ja tam w nich wierzę a wszelkie handicapy +9 warto grać
3 kwarta Warriorsow to praktycznie same trojki watpie ze w 4 utrzymają skuteczność a brodacz sam pociągnie gre imo rakiety może nie wygrają lecz tego nie wykluczam ale handi wejdzie na pewno
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
ja nie wiem co wy cpacie. win tez mial wejsc. handi +5,5 to byla promocja a +21,5 to lokata ???? idźcie spać .. hahaha
Bez kitu ????

Sam grałem wina, bo były wszystkie logiczne argumenty przemawiające za tym i kurs ponad 3, ale po tym co było w trzeciej kwarcie jak można dalej tak ślepo wierzyć w rakiety? :p
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
ja nie wiem co wy cpacie. win tez mial wejsc. handi +5,5 to byla promocja a +21,5 to lokata ???? idźcie spać .. hahaha
ja tego nie tykałem nawet jak Curry zszedł ale jak widze +20.5 to warto zargac chociaż za srednia stawke patrząc ile trojek gsw rzucilo w 3 kwarcie
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Atlanta Hawks @ 1,9
Bet365
Były już analizy w dziale, więc nie chciało mi się pisać, zresztą, mógłbym napisać to samo, co wobec G3. Wchodzę w to i koniec na dziś.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ny islanders - florida Panthers 1 gol islanders @1.90 bet365
Under 4.5 @ 2.40 bet365
Greiss forma życia isles chcą zakończyć na własnych tafli drużyny lekko podmeczone seria więc nie spodziewam się wielu goli
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Zastanawiam się co odpierdalają Hawks.
Przed chwilą zamiast rozegrać jakąś konkretną akcję Horford odpala jumperka mimo sporo czasu na zegarze. Teraz idą w kontrze i Korver zatrzymuje się jakby mieli +3 i 10 sekund do końca :eek:.
Panie Jeff Teague, właśnie Pan rozpierdolił. Kłaniam się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom