>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [19]

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Rockets @3.35 bet365

Curry wypada z Warriorsów. Z tak grającym Hardenem Houston mają szansę. Grzech nie spróbować

sry za dubel

Bogut mocno ograniczone minuty będzie miał teraz w Warriors - brać, nie zastanawiać sie. Ale bez szalenstw ze stawką
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
@Nevener - Myślę, że wszyscy zawodnicy schodzą do szatni w przerwie ???? .
W każdym razie - tak, rozjechał się w ostatniej akcji pierwszej połowy, zaraz wstał i próbował rozbiegać. Ciekawe co z tego wyniknie
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
@Nevener - Myślę, że wszyscy zawodnicy schodzą do szatni w przerwie ???? .

W każdym razie - tak, rozjechał się w ostatniej akcji pierwszej połowy, zaraz wstał i próbował rozbiegać. Ciekawe co z tego wyniknie
Nie bedzie juz dzisiaj gral, zamknelem swoj zaklad z malym zyskiem :p
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
@Nevener - Myślę, że wszyscy zawodnicy schodzą do szatni w przerwie ???? .

W każdym razie - tak, rozjechał się w ostatniej akcji pierwszej połowy, zaraz wstał i próbował rozbiegać. Ciekawe co z tego wyniknie
Stephen Curry (knee) limped to the locker room prior to halftime on Sunday vs. Houston.

zszedł i póki co nie wrócił, Curry to pewnie 40% wartości tej drużyny, a nie każy sobie takie coś sprawdzi
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Stephen Curry (knee) limped to the locker room prior to halftime on Sunday vs. Houston.
zszedł i póki co nie wrócił, Curry to pewnie 40% wartości tej drużyny, a nie każy sobie takie coś sprawdzi
Wiem, wiem, napisałem to humorystycznie ;p.
Nie wiem czy 40%, Warriors wciąż mogą to wygrać, bo mają ogromny potencjał, imo większy niż Rockets. Sam nie wiem, niby kurs kusi, ale jest jednak obawa...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baqq 188

baqq

Użytkownik
Wiem, wiem, napisałem to humorystycznie ;p.
Nie wiem czy 40%, Warriors wciąż mogą to wygrać, bo mają ogromny potencjał, imo większy niż Rockets. Sam nie wiem, niby kurs kusi, ale jest jednak obawa...
HC na Rockets powinnien wejść
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Wiem, wiem, napisałem to humorystycznie ;p.

Nie wiem czy 40%, Warriors wciąż mogą to wygrać, bo mają ogromny potencjał, imo większy niż Rockets. Sam nie wiem, niby kurs kusi, ale jest jednak obawa...
Teraz mecz 50-50 ale jak bd szli równo to w koncowce w kluczowych momentach sam brodacz może to wygrac

@ Panowie nie gram tego ale jest wgl opcja żeby Curry wrócił na ten mecz chodzi mi jeśli będzie się czuł już ok to wróci czy odpuści sobie jak sądzicie?
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Green fajny run zrobił i w ogóle, ale powinien jak dla mnie technika wyłapać za te małpie skoki

warto +9.5 Rockets @1.8 bet365 zagrać myśle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom