>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [19]

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Nibali zostaje, troche slabo, aczkolwiek nie widzialem w glownej grupie Rosy.
e: jednak to prawdopodobnie Rosa i atakuje wlasnie.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Jason Doyle - Rune Holta 1 (-4.5) @ 1.90 w Sportingbet
I jeszcze takie info o meczu z godziny 17
Do obserwacji na live mecz 2 ligi chorwackiej Hrvatski Dragovoljac - Segesta. Bardzo ważny mecz dla gospodarzy jeśli chodzi o walkę o utrzymanie. Goście i tak spadną, bowiem w minionym tygodniu nie dostali odpowiednich zapewnień z magistrali i klub najprawdopodobniej po sezonie zostanie rozwiązany i wystartuje w rozgrywkach od początku w niższej klasie rozgrywkowej. Z klubu zeszło powietrze, a dobiła ich wiadomość, że nawet jeśli udałoby się &quot;zorganizować&quot; fundusze, to i tak nie dostaną licencji na występy w 2 lidze. Kurs 1.8 na gospodarzy, średnio opłacalny, można poczekać na live, aż wzrośnie do powyżej 2 i coś próbować w kierunku gospodarzy. Zostawiam tylko &quot;info&quot;, decyzja należy do Was
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Witajcie! ;)
Pytanko mam na szybkiego, później do kasacji. Czy przelewy (wypłaty) ze skrilla są realizowane w weekendy? Pytam bo zawsze to robiłem jakoś w środku tygodnia,a teraz w piątek wykonałem realizację.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Są siatkarze? Warto pograć Lube?
nie, jak atan nie bedzie dawal dupy to spokojnie z aaronem i kaliberda pojada slabiutkie na chwile obecna lube. W lube obecnie poziom trzyma Osmany wiadomo dziadek na bombie i drugi dziadek na przyjeciu tez maja przeblyski ale to kubańczyk trzyma wynik w wiekszosci. Perugia jesli utrzyma przyjecie to o sype jestem spokojny i dzisiaj zrobi finał.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
⛔
http://forum.bukmacherskie.com/f204/kolarstwo-2016-wiosenne-klasyki-129942-2.html#post5986204
Do typu na Nibaliego przed Rosą, dorzucam Fuglsang 10 miejsce lub gorsze. Zbyt dużo tutaj chętnych na wysokie miejsce, a wcale nie wiadomo czy Jakob nawet dostanie wolną rękę.
✅
Szkoda Nibaliego, niestety nie wytrzymał i odpadł jakieś 10 km przed metą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom