>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [19]

Status
Zamknięty.
P 1,8K

patced

Użytkownik
ile tam tam marna macerata miala 14-9 haha 16-18

✅ super perugia w finale !
Perugia win mecz 1,57 @bet365

3 mecz frajersko przegrany dzisiaj krew macerata szybciej puscila.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Nishikori 1. set @ 3,2
Bet365
Połamał się bardzo głupio. Mimo wszystko uważam, że ma bardziej regularny serwis, a Nadal popełnia trochę błędów na początku meczu. Zresztą, tam Kei powinien od 3. gema prowadzić z brejkiem, bo miał 2 BP.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Piast Gliwice DNB 2.30 Bet365/Rivalo

Lechia faworytem u najlepszej drużyny w lidze, jeżeli chodzi o spotkania u siebie. Mecz wyrównany - więc nie wiem dlaczego ekipa Nowaka ma być tak faworyzowana. A DNB - więc mocno bezpiecznie moim zdaniem.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Kał Niszikori to jest jednak cwel. Gra lepiej cały set, ma 40:0, 3 BP z rzędu na 4:3, to oczywiście nie łamie i daje się połamać przy 4:5 na set ????. Nadal 2/2 BP, Kał 1/8 ????. Jaki on jest upośledzony to brak słów.
A to jakaś nowość? Ostatnio jak grali ze sobą na Indian Wells też poszła masówka na żółtego i prawdopodobnie skończy się podobnie. On nie potrafi utrzymać dobrej dyspozycji przez cały mecz, momentami wyrzuca większość piłek i obraża się na nie wiadomo co. Dla mnie Nishikori to nie jest zawodnik, który może postawić się najlepszym w ważnych meczach.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Tylko, że w IW akurat Nishikori grać nie lubi. Nie wiem czy tak samo mówiłeś, gdy w świetnym stylu poskładał Djokovicia w półfinale US Open 2014.
Najgorsze jest to, że grał bardzo równo, zarówno z FH, jak BH, nic, co robił Nadal nie robiło na nim większego wrażenia. Ale oczywiście przy 2 BP mając 40:0 podpalił się i popełnił głupie błędy, potem przyszły wygrywające serwisy i po gemie. Fenomen.
 
pezio 30,7K

pezio

Użytkownik
Moim zdaniem nie warto, bo Nishikori ma naprawdę wszystko, aby wygrać ten mecz. Może wszystko poza psychiką. Gra dobrze, ale się obsrał w kluczowym momencie i kapa.
Wiem, oglądam, grają jednak na tyle intensywnie, że samuraj może paść.. Tak jak Thiem kilkanaście dni temu, czy Fognini. Zobaczymy.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Ogląda ktoś Piast - Lechia? Walczą goście? Jest szansa na X2/over 1,5?
walczą ale ani nie strzelają, ani nie stwarzają sytuacji. Piast dobrze się broni, wszystko wskazuje na 1-0 FT

hahah karny
bardzo głupie zachowanie obrońcy Piasta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom