>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [19]

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkowka plazowa zaraz mecz się zacznie, 10min


Heidrich/Zumkehr vs Forrer/Verge-Depre 1 @ 2.00 Bet365



Polfinal slaby, spore problemy w ataku. Tak slabo nie zagraja po raz drugi. Te pary graly ze soba wiele razy, wiele meczow widzialem i wiele razy Heidrich/Zumkehr lepiej wytrzymywaly koncowki setow.


No i w finale Walsh/Ross @ 1.16 win bez problemu. Niemki nie wytrzymują meczów z Amerykankami i tak samo będzie tutaj. Szukanie doga na siłę? Bez sensu.
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
Siatkowka plazowa zaraz mecz się zacznie, 10min


Heidrich/Zumkehr vs Forrer/Verge-Depre 1 @ 2.00 Bet365



Polfinal slaby, spore problemy w ataku. Tak slabo nie zagraja po raz drugi. Te pary graly ze soba wiele razy, wiele meczow widzialem i wiele razy Heidrich/Zumkehr lepiej wytrzymywaly koncowki setow.


No i w finale Walsh/Ross @ 1.16 win bez problemu. Niemki nie wytrzymują meczów z Amerykankami i tak samo będzie tutaj. Szukanie doga na siłę? Bez sensu.
Czemu ja nie mam oferty na plazowke w bet365? ????
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Meczu nie będzie i tak Anouk zgłosiła kontuzję ;)

roger sprawdz H2H i zobacz to co napisałeś? Każdy set na przewagi był na korzyść Forrer, więc nie wiem skąd argument.

Co do finału, oglądam Amerykanki w każdym meczu i w każdym grają poniżej swoich możliwości. W dwóch meczach miały swoje szansę, Niemki grają najlepszą siatkówkę i demolują kolejne rywalki.

Jak chcecie grać po 1.16 to proszę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom