>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [19]

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Kilka przemyśleń dotyczących pierwszej połowy (i ogólnie zespołów Heat i Hornets), tak mi się teraz nawinęło:
Przede wszystkim - to wygląda tak, jakby to był zwykły mecz regularu. Jakby obu drużynom niezbyt zależało, niby Hornets nabuzowani bardziej, ale nie ma takiego ciśnienia jak wczoraj Celtics - Hawks. Nieważne z kim Wade gra picka - klasa, jest w tym taki mały artyzm. W ruchach Kemby widać ogromną jakość, ale Spoelstra mądrze działa wystawiając na niego wyższego obrońcę, zresztą, bardzo dobrze przekazują po zasłonie, dzięki czemu Kemba nie robi takiego spustoszenia, ale co się dziwić, Heat to czołówka defensywy. Ilekroć patrzę na Winslowa widzę w nim gwiazdę w przyszłości. Cichy, pokorny, pracowity, świetny w defensywie. Nowy Kawhi? Big Al nie nadąża w defensywie, ale w ofensywie wciąż potrafi narobić sporo szkód, zwłaszcza, gdy Whiteside musi uważać na faule.
Ogólnie uważam, że jeśli obie drużyny będą trzymać się blisko do końca, to wezmą G3 Heat. Mają po prostu więcej doświadczenia i więcej crunch-time players. Wade, Iso Joe, Deng jako x-factor tej serii też gra świetnie i może postraszyć w końcówce. W Hornets w zasadzie tylko Kemba, ale jest dobrze broniony. Mam po 2,15 Heat, no ale czas pokaże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Waszyngton dallas? jak tak to haj fajf
to tak, wydało mi się oczywiste. Trochę się przeraziłem jak zobaczyłem, że o jedno zero za dużo, ale pomyślałem, że nie ma tego złego co by na dobro nie wyszło. Obcja zamknięcia nie była dostępna, ale myślę, że support by mógł skorygować zakład. Resztę znasz.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dziwny ten mecz Hornets - Heat, naprawdę. Miami takie jakby zamulone, gdy Dragic i JJ nie trafili wide-open wydawali się być tacy zrezygnowani ???? . Nagle trafia Deng i Dragic i wraca energia.
Heat przez ponad 5 minut bez punktu, 0/9 od stanu 53:53, run 0:16 i przejebali mecz ???? . Żenada trochę, no ale śmierdziało to strasznie.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
America - Tuluca - bet386 świruje z kursami.
właśnie miałem to pisać ;)
prawie udało mi się Toluce złapać po 3.5 , tam tak wariowali że po chwili kurs był 1.4 i można byłoby kombinowac z zamknięciem

e: Junior 0-1 Boyaca
gram 1x po 1.9
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Na południe polecam mecz z ligi tureckiej Konyaspor @ 1.8 w Unibet, kursy raczej pospadają do rozpoczęcia meczu. Analizy dodane ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom