>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [17]

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Maja Chwalińska gra z Danielą Hantuchovą w kwalifikacjach do turnieju głównego w Katowicach
Myślę, że trzykrotnie można spróbować, że utrzyma swoje podanie, ponieważ kurs na wygranie przez nią gema wynosi 3,25, więc niech chociaż raz ugra i tak jest zysk
kurs: 3,25 bet.365
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Skra Zenit tez był walkiem?
kto to wie :cool: Ruska mafia działa ;)
o 19 jest b.ciekawe spotkanie w kobiecej siatce w Niemczech. Polecam zapatrywać się na poszczególne sety Stuttgartu.
Za Szalpuka wchodzi Grobelny, więc Skra już bankowo bierze 2 set ???? i z 6-6 na 13-8. Wszystko w Grobelnego, a wiadomo jak on przyjmuje :cool:
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Maja Chwalińska gra z Danielą Hantuchovą w kwalifikacjach do turnieju głównego w Katowicach
Myślę, że trzykrotnie można spróbować, że utrzyma swoje podanie, ponieważ kurs na wygranie przez nią gema wynosi 3,25, więc niech chociaż raz ugra i tak jest zysk
kurs: 3,25 bet.365
ładnie live na becie wariuje
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Cz. Warto przyatakować Jastrzębski?
ciężko mi powiedzieć, nie sledzę tego spotkania.
Skra miażdzy dziś zagrywka+blok. Radom nie będzie miał tutaj nic do powiedzenia.
7 bloków + 7 czystych asów, nie wspominając ile idzie serwisów które nie dają czysto rozegrać akcji.
EDIT:
8 asów z czego 5 Facundo!
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Maja Chwalińska gra z Danielą Hantuchovą w kwalifikacjach do turnieju głównego w Katowicach

Myślę, że trzykrotnie można spróbować, że utrzyma swoje podanie, ponieważ kurs na wygranie przez nią gema wynosi 3,25, więc niech chociaż raz ugra i tak jest zysk

kurs: 3,25 bet.365
Poki co 2x ⛔
Az boje sie 3 raz zagrac...
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Ja rozumiem, że Szalpuk grał piach ale wystawianie Grobelnego na Skrę to nieporozumienie, to tak jakby tam kukłę wystawić ????
Skra 8-2 i po meczu. Biją zagrywką jak juniorów, Raul przed odejściem chciał chyba Skrze pomóc ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom