>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [17]

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Norwich - Newcastle X2 @3.25 bet365 (do przerwy 1:0)
Dla Newcastle to jeden z najważniejszych meczów w sezonie, walczą o utrzymanie. Nowy trener Rafa Benitez na pewno będzie naciskał na walkę do końca. Myślę, że Sroki będą gryzły trawę, żeby chociaż wywalczyć remis, po takim kursie warto spróbować.
 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
???? Grecja - A1
GS Lavrio - Trikala BC (GS Lavrio powyżej 75,5) @ 1.86 (bet trzy sześć pięć)
(grane w 21 minucie)
za 10j
_______
i czekajcie na rozliczenie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Norwich - Newcastle - over 7 rożnych kurs 2.00 bet365 , aktualnie rożnych 3
W drugiej połowie będzie sporo ataków i kontrataków, myślę, że 5 rożnych spokojnie do zrobienia
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Galata 3 set 2,2 3 stopein progresji. Pograne wczesniej ale klopoty z netem, teraz taki kurs jest przy 16-16 to zapodaje
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
???? Bułgaria - NBL

Balkan Botevgrad - Cherno More Varna (
Balkan Botevgrad powyżej 87,5) @ 1.83 (bet trzy sześć pięć)
(grane w 8 minucie)

za 10j
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Norwich - Newcastle - over 7 rożnych kurs 2.00 bet365 , aktualnie rożnych 3
W drugiej połowie będzie sporo ataków i kontrataków, myślę, że 5 rożnych spokojnie do zrobienia
✅
Odnośnie mojego drugiego zakładu to Newcastle dalej walczy, może ogarną na 2:2
KARNY DLA NEWCASTLE.
2:2, jakieś 7 minut do końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Norwich - Newcastle X2 @3.25 bet365 (do przerwy 1:0)
Dla Newcastle to jeden z najważniejszych meczów w sezonie, walczą o utrzymanie. Nowy trener Rafa Benitez na pewno będzie naciskał na walkę do końca. Myślę, że Sroki będą gryzły trawę, żeby chociaż wywalczyć remis, po takim kursie warto spróbować.
⛔ 3:2 - gol w 93 minucie załatwił sprawę. W każdym razie można było zamykać przed końcem, jak ktoś spryciarz to nie przegrał :p
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
a jaki byl kurs, ze Newcastle strzeli z 1,8? w 2 polowie?
Nie mam pojęcia. Kurs na remis/zwycięstwo był dla mnie atrakcyjniejszy, bo według mnie szansa na to, że strzelą tego gola to było jakieś 50% i myślałem, że jak już strzelą to albo dobiją, albo skończy się 1:1. Jednak skończyło się festiwalem bramek, a Newcastle tym mezem wbiło sobie trochę gwóźdź do trumny
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Skra bierze spokojnie dziś 3-0. Jadą na ostrej... Conte szaleje na zagrywce totalnie ale cały zespół robi super robotę na zagrywce.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
u finów dziś wałek aż miło :cool: w siatkówce Valepa - Hurrikaani było 2:0 w setach a skończy się 2:3 gdzie kurs na gości po 2 secie był 51 :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom