>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [17]

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
trza odrobić te kobity z Hiszpanii ...
Brno - Kolin Typ: Kolin +6.5 @ 1.86 oraz Kolin wygra @ 3.65 w bet365 ⛔ / ⛔ 105-75 :eek:oo Kopara mi opadła. Gospodarze i ich statystyki: skuteczność za 2pkt: 66%, za 3pkt: 52%. A goście drut, drut, drut ... Punkty po szybkich atakach i błędach: 39-4 dla Brno. WTF?
45-36 HT.
O takim wyniku przesądziła druga kwarta. Gdzie Kolin popełnił sporo błędów i na tym oparła się cała przewaga (13-2 w punktach zdobytych po blędach i kontrach). Teraz dostaną burę w przerwie i powinni wziąć się do roboty. Zadanie powinno być ułatwione, bo po stronie gospodarzy nie ma najlepszego strzelca Ojo (18 punktów na mecz) oraz Egwuonwu (11). Goście jak się obudzą powinni powalczyć o wygraną. W trzech poprzednich meczach w tym sezonie pokonywali Brno (+15, +8, +10). Warto zagrać.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Ten Kolin w plecy 20... A mam pobrany win , +4.5 +6.5 +8.5 +12.5..... :;/:
E: 25 pkt w plecy swietnie swietnie
Tylko nie miej pretensji do Vertiego. On robi świetną robote i nie raz dał zarobić.
Kusi mnie zagrać na Konte. Azarenka przy jej serwisie nie istnieje i zdobyła na 3 serwisy 2 punkty ...
Hahahah teraz piłka poszła po siatce i Azarenka się na niej za kare wyżyła.
 
perek99 24K

perek99

Użytkownik
nie dziwie się, że w lidze marokańskiej pada tak mało bramek, gospodarze przegrywają 0:1 , ostatnie minuty meczu i bronią 4-5 obrońcami. Zero ryzyka ????
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Guez mieszka we Francji, konkretnie w Marsylii więc raczej można powiedzieć że jest w domu ????
wiem, jednak wyglada Guez duzo lepiej niz z Mekticiem i Perezem. Corrie ma malo ogrania na takim poziomie challengerow, cos mi sie zdaje, ze jednak Francuzik to wezmie, A corrie 0/3 BP nie wykorzystal...
chyba no bet ten mecz
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
wiem, jednak wyglada Guez duzo lepiej niz z Mekticiem i Perezem. Corrie ma malo ogrania na takim poziomie challengerow, cos mi sie zdaje, ze jednak Francuzik to wezmie, A corrie 0/3 BP nie wykorzystal...
Jak baba, po 2 gemach zdanie zmieniasz ????
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
A ja ze swojej strony zeby odrobic reczna i kosza pobieram Zwickau z kopanej
win @3.75
race to 7 corners Zwickau @2
race to 9 coeners Zwickau @5
+ tenis An Sophie Mestach @5 wygra mecz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom