>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [17]

Status
Zamknięty.
quintana 425

quintana

Użytkownik
Ktos kto sie zna na tenisie i oglada ten mecz, czy ten Kyrgios nie robi wszystkiego zeby ten Smyczek wygral? czy mi sie tak tylko wydaje? nie znam sie bardzo na tenisie, ale patrzac na to co sie dzieje to Smyczek moze przegrac tylko z tym jak slaby jest i nie uda mu sie wygrac mimo ze przeciwnik sie podklada, nawet ludzie opuszczaja kort powoli ;D
Chyba jesteś już przewrażliwiony :p
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Hingis/Mirza @2.05 bet365
Nie wierzę, że One też utopią dziś.
aha - w nastepnej rundzie czekają King/Kudratsveva, myślę, że nr 1 damskiego debla będą chciały wziąc rewanż na nich
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
W ogole z tym Zeballosem to kogos powalilo
jak mozna dokladac zawodnika w ktorejs tam rundzie
Rozumiem w pierwszej ale bez jaj jak na final ktos nie wyjdzie tez wystawia jakiegos koguta z kwalifikacji?
Federer zaczynał turniej od 2 rundy, teraz powinno być wszystko jasne.

Moglibyście sobie darować już te płacze, bo strasznie się nakręciliście.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Hingis/Mirza set 2 @3.75 Bet365 ⛔

Pora się obudzić , bo Niculescu i Gasparyan to jest duzo nizszy poziom


Szkoda ze nie ma streamu do tego meczu bo wszystko bardzo dziwne. Mirza/Hingis maja 15:0 i nagle w minute juz jest po gemie. Moze Niculescu bomby rąbie na returnie ????
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Hingis/Mirza set 2 @3.75 Bet365

Pora się obudzić , bo Niculescu i Gasparyan to jest duzo nizszy poziom


Szkoda ze nie ma streamu do tego meczu bo wszystko bardzo dziwne. Mirza/Hingis maja 15:0 i nagle w minute juz jest po gemie. Moze Niculescu bomby rąbie na returnie ????

0:5 - ciekawie to musi wyglądać ????
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Nie wiem, czy to nie będzie bet roku, ale Hingis Mirza mogą to jeszcze ogarnąć, bo to jest jakiś dziwny mecz. kurs 11 kusi.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Miami - Brooklyn under 214,5 @1,83 Bet365
Na razie obie drużyny grają na dobrej skuteczności. Niedługo krótki i słaby roster Nets da o sobie znać.
To już jest denerwujące jak trafiają
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
verno 734,2K

verno

Znawca - Hokej
Miami - Brooklyn under 214,5 @1,83 Bet365

Na razie obie drużyny grają na dobrej skuteczności. Niedługo krótki i słaby roster Nets da o sobie znać.

To już jest denerwujące jak trafiają
A jak grasz over to przestoje ????
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
A jak grasz over to przestoje ????
Heat skuteczność 66%, a Brooklyn 63%. To wszystko chyba mówi na ten moment. Raczej to będzie spadać i wejdzie, ale no co trafiają to nie mam pytań :;/:
Ogólnie to jest paradoks. Od lat kibicuje Heat, ale wkurzam się jak trafiają ????
 
verno 734,2K

verno

Znawca - Hokej
Strasznie głupio bramki tracili po stratach. Mam ich w ml powinni ogarnąć ...
No masakra 1 tercja to super cala tercje praktycznie na ich polowie ale te bramki totalna glupota polaczona z przypakdiem
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Dallas Mavericks kurs 1.95 bet365 (NBA)
Oglądam mecz. Dallas dzisiaj klei się ta gra, wygląda to przyzwoicie. Można w to leciec, dość mocno czuję ten typ :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Znając życie Phila strzeli w 1 minucie dogrywki. Kupon miałem: Phila i Capitals &#39;60 plus Detroit i Tempa ml. Wszystko na jednym kuponie.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Argentinos Jrs over 0,5 @3,100 bet365
Typ podany, czasu do końca meczu niewiele, ale nie sądzę, aby miało się skończyć 0:0, a kurs niezły, także warto spróbować ????
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Miami - Brooklyn under 214,5 @1,83 Bet365
Na razie obie drużyny grają na dobrej skuteczności. Niedługo krótki i słaby roster Nets da o sobie znać.
To już jest denerwujące jak trafiają
Nie było co się denerwować tylko cieszyć zwycięstwem El Heat ✅✅
Ojej Phila pięknie również
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom