>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [12]

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Nie wiem kto ustala taktyke Rosjankom, ale brawo dla niego, ze kazał serwować w Agathe ;D
Klasyka po secie do 8, przegrany następny ????
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Melo/Soares odpuszczają 1 seta, ciekawe czy także mecz. Dwaj Brazylijczycy kręcą jakieś lody pod stołem.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Hiszpańska Tercera
Telde - Viera
Telde gra z przewagą jednego zawodnika. Viera strzeliła im gola na samym początku drugiej połowy i może być szalony mecz.
over 3.5 w całorocznym po 2.10
Raczej nikt nie zdążył zaraz jak wysyłałem wsadzili brame
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Hiszpańska Tercera
Telde - Viera
Telde gra z przewagą jednego zawodnika. Viera strzeliła im gola na samym początku drugiej połowy i może być szalony mecz.
over 3.5 w całorocznym po 2.10
Raczej nikt nie zdążył zaraz jak wysyłałem wsadzili brame
64 minuta i już 4 gole, obecnie jest 2:2. Będą jeszcze bramki
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Sportivo Luqueno-Olimpia Asunción
Typ: Over2.5 @ 1.80
Alternatywnie
Luqueno wygra @ 7.00
Bardzo proszę o podawanie nazwy bukmachera przy zamieszczaniu typów. //K@mil
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Melo/Soares @2,08 unibet ⛔⛔
Brawo Mistrzu Soaresie, jak się nie chciało grać to nie trzeba było startować, patologia.
e : Ja też dość grubo to pograłem, wczoraj Butorac z Lipskym mnie utopili mając 6-3, 7-5 i nie wiem jak tam dalej w supertb, dzisiaj to.. chyba nie ma co ruszać przez jakiś czas tych debli. :p
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Melo/soares piekny handel... ja jestem 3k do tylu ale ich kukle beda piekly dlugo. Przeciez ta para z argentyny byla ponizej zera ...czy ktos to ogladal od poczatku i moze potwierdzic ?
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Ależ ta Mchale jest żałosna.. Cibulkova trafia 1/7 pierwszym a ta wywala &quot;bomby&quot; z drugiego serwisu po kilka metrów za linię.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie ogarniam co jest z tą plażówką, nie ogarniam tego co się dzieje.Chciażby przypadek powyższy, też miałem po takim kursie i i nie wiem co się dzieje w tb przy stanie 10:8...
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Co tam sie ***** ? 9-6 stawiane po 2.25 dawali juz do zamkniecia 3665 i przegraly 12-15 to jakis zart ? Przeciez ta plazowa to kpina jakas niech mi ktod to racjonalnie wytlumaczy co one zrobily ?!
Dzisiaj 3 razy mnie okradli bolalo...-8k dawno tak zmarnowanego dnia nie bylo. Ale co za waly ida w tej brazylii to glowa mala. Nazywajmy rzeczy po imieniu ! To byl wal jeden z kilku dzisiaj. Brazylia nie wazne kosz noga siatka tenis tam zawsze kreca lody !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Patrzcie lepiej na Cuevasa :-D :-D Dziad mi utopił over 10,5 w pierwszym po ponad @3 chociaż Monteiro starał się połamać przy 5:4 jak mógł, w drugim już też połamany. :-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom