>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [11]

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Trochę niepowazne skoro grały to mogły dograć.
Oglądałem od stanu 20:19 żeby zobaczyć końcówkę bo mi zamykało i wyglądało słabo.
One miały 18:15 20:18, potem Ukolova przestała przyjmować i zaczęła atakować po autach. Cały mecz miążdzaca ich przewaga i pkt Rosjanek zdobywane w bólach, cuda.
Spróbuję lekko Elize/Meia 2 set @ 1.57, tak jak pisałem przed meczem pięknie tu grają.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Manchester United @1,50 B365

Pomijając obecne położenie tego klubu, to jednak wgnietli w murawę Midtjylland. Duńczycy tylko raz zbliżyli się do bramki Romero i przez popis Carricka utalentowany Sisto strzelił gola.

Diabły marnują na potęgę. Karny i dwie patelnie już poszły w zapomnienie, w końcu coś wleci.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Tottenham - Fiorentina over 5,5 kartek 2,20 Bet365 - 3j
Obecnie 3 kartki, trochę czasu jest, Włosi prowokoanci, lubią się odgryzać, a muszą gonić. Warto.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
W sumie nie do końca mówi regulamin, że zakład będzie przegrany ;
W przypadku rozpoczęcia meczu, ale nie dokończenia go, wszystkie zakłady będą nieważne, poza tymi, w których wynik został już określony, lub jeśli nie byłoby realnego sposobu aby wynik setu/meczu, w przypadku rozegrania go do końca, miał wpływ na rozliczenie danego rynku.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Niesamowity mecz Radwanskiej,to co zagrala w 2 i 3 secie majstersztyk. Angielscy komentatorzy w szoku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
W sumie nie do końca mówi regulamin, że zakład będzie przegrany ;
Ja w poprzednich sezonach miałem parę takich sytuacji, jednak jak był WO, to dawali injury team B czy A i był zwrot. Nieważny 1 set, 2 set czy TB. Dzisiaj Igrosso/Ingross przy 8:6 poddali i dopisali Rosjanom 13 pkt co mnie zdziwiło, widocznie coś się zmieniło.

Pięknie grają Duda/Elize Meia, oby w finale z Larrisa/Tallita, nie rozumiem czemu bukmacherzy tak ta parę lekceważą. 2 set na miękko.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Hehe bez sensu, te zgłosiły Medicala, sędzia jeszcze przeniósł na centrala gdy widoczność była znośna i spokojnie mogły dograć TB, ale ważne, że wam siadło ;)
Kołosińskie @ 2.98 moim zdaniem warto spróbować bo Brazylijki słabiutko jak na razie, meczą przeokropnie. Jak Brzostek utrzyma serwis Antonelli to mogą powalczyć. Bo Lilliane w przyjęciu jest jeszcze gorsza, a Kinga dołoży blok. Może Polki nie zawiodą i nie przestraszą się Brazylijek
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Tottenham - Fiorentina over 5,5 kartek 2,20 Bet365 - 3j✅

Obecnie 3 kartki, trochę czasu jest, Włosi prowokoanci, lubią się odgryzać, a muszą gonić. Warto.
6 karteczek, choć drżałem, bo ten wynik nie był komfortowy.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie ogarniam,wrocily do gry i wygraly.
Spory minus z plaży dzis mam,juz nic nie tykam wazne ze aby to weszlo.w sumie nie az tyle z plazy co z tej zjebajej le - 1/5 weszlo...
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Bramka w dogrywce liczy się podwójnie na wyjeździe?
Jeśli tak to Anderlecht awans 2,37 Bet365 warto.
Moja stawka to 3j, ale potwierdźcie czy mam rację.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Nie ogarniam,wrocily do gry i wygraly.

Spory minus z plaży dzis mam,juz nic nie tykam wazne ze aby to weszlo.w sumie nie az tyle z plazy co z tej zjebajej le - 1/5 weszlo...

Zmieniły boiska z 2 na 1.

Dzień dogów fajny, kilka można było wyczaić. Ja się przejechałem na Chinkach, bylem pewien, że one aż tak bez formy nie są. No i rano na tym triplu, który notabane to nie ogarniam do teraz. Bo Holenderki wygrały kolejny mecz grając świetnie, a Borger/Buthe pokonały Włoszki, baby.

Jeszcze nie Agatha/Seixas wygrają, ale tutaj powinno być jak zawsze łatwe 2:0.

Przy okazji Fijałek/Prudel mają drogę do półfinału tak banalna, że szok, najpierw trafiają na parę Plavis/Regza bez formy, potem na cieńkich Brazol Oscar/Andre i na koniec śmiesznych Felipe/Alvaro. Dzisiaj zagrali na totalnym luzie, ale jak spojrzą na rozpiskę to się zepna.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Bramka w dogrywce liczy się podwójnie na wyjeździe?
Jeśli tak to Anderlecht awans 2,37 Bet365 warto.
Moja stawka to 3j, ale potwierdźcie czy mam rację.
Dokładnie tak jest, ale ja bardziej bym myślał o overze 0,5 w dogrywce po prostu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom