>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [10]

Status
Zamknięty.
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
M.White vs M.Allen
Zakłady z handicapem: Allen, Mark (-3.5) @ 1.99 ✅ 0-5
Marathon
Allen prowadzi 2-0, zaraz będzie 3-0, a gramy do 5 frejmów.
White się posypał zupełnie, wyraźnie mecz i stawka go przerósł, już gra hit&amp;hope, co jest oznaką że nerwy poszły się kochać. Do tego nie ma innego pomysłu jak tylko wbijanie, teraz wychodzi jego jednowymiarowość. Allen po prostu bardziej doświadczony i korzysta z jego błędów. Z taką grą nawet 1 frejm Walijczyka będzie zaskoczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Brugge vs. Westerlo o5 (azjan), 1.625 Bet365 ✅ 6:0 86&#39;
Tu powinna być masakra ze strony gospodarzy. 3:0 w 37&#39;. Jeszcze w tej połówce może coś paść.
1/10
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Nancy- Paris, jest 1-2, ale padły 2 czerwa dla Paris przy 0-2, już strzelili gola na 1-2.
Typować 1 szybciutko! Dopiero 60 minuta. Nancy 2 w tabeli , Paris ostatnie, kurs Bet At Home 1.9
✅ Weszło, już w 77min było 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Girondins Bordeaux - OGC Nice 1 (DNB) @1,66 Bet365
Początek dla Nicei, ale końcówkę drugiej połowy zdecydowanie opanowali Żyrondyści. Mieli kilka dogodnych sytuacji. Wydaje mi się, że jeśli ktoś tutaj przeważy ten mecz to Bordeaux, które nie lubi tracić punktów na swoim boisku.
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
???? Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno
Anwil Włocławek @1.80
Anwil Włocławek różnicą 6 lub więcej @3.25
bet365
Lekko można zagrać. Myślę że w II połowie więcej czasu dostanie Jelinek i Anwil zrobi odjazd. Poza tym w środę ligowy rozgrywa Polfarmex więc najlepiej dla nich żeby odpuścili ten Puchar Polski ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wierząc statystykom to Lugano ma mega przewagę, w strzałach 33-9 a jest wynik 1:1. Lugano lepsza ekipa i to znacznie, powinien się rozwiązać worek.
Lugano win OT 1,65 - 4j
Lugano -1,5 4,10 - 1j
Największa ilość goli? 3T 1,50 - 5j

// Proszę pamiętać o bukmacherze. Benek.
e: Jasne, zapomniałem. Wszystko z Bet365 ???? jeden typek już siadł ????
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Girondins Bordeaux - OGC Nice 1 (DNB) @1,66 Bet365
ZWROT (0:0)
Bordeaux z przewagą, no ale jak się próbuje wbiec z piłką do bramki zamiast oddawać strzały to musi się tak skończyć :zoltakartka:
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
???? Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno
Anwil Włocławek @1.80
Anwil Włocławek różnicą 6 lub więcej @3.25
bet365
Lekko można zagrać. Myślę że w II połowie więcej czasu dostanie Jelinek i Anwil zrobi odjazd. Poza tym w środę ligowy rozgrywa Polfarmex więc najlepiej dla nich żeby odpuścili ten Puchar Polski ;)
✅✅
Jelinka nie było ale był za to Oguchi :cool:
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wierząc statystykom to Lugano ma mega przewagę, w strzałach 33-9 a jest wynik 1:1. Lugano lepsza ekipa i to znacznie, powinien się rozwiązać worek.

Lugano win OT 1,65 - 4j✅
Lugano -1,5 4,10 - 1j✅
Największa ilość goli? 3T 1,50 - 5j✅


// Proszę pamiętać o bukmacherze. Benek.

e: Jasne, zapomniałem. Wszystko z Bet365 ???? jeden typek już siadł ????
✅ 8,3j szybciutko na jednej tercji ???? #fantastic :cool:
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Ale spadki na Chardy ???? z 2,10 na 1,66, chciałbym pograć, ale po takich ościach to już raczej nie, chociaż powinien wygrać Chardy, bo to jeszcze nie jest ten moment dla Argentyńczyka
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Panowie, jak w Rio bo accuweather nie oddaje wszystkiego, a z komórki piszę. Dzięki
Dzięki Applause ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom