>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [10]

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dobra, Waiters wygrał nagrodę na de*** roku.
0/13 po przerwie na ASG ????
Dawaj Foye&#39;a na parkiet.
Ludzie, co tu się odp******. Najlepszym potwierdzeniem tego dramatu jest LeBron zbierający, który musiał się jeszcze podnieść bo siedział na du*** ????
Proszę nie używać wulgaryzmów! //K@mil
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Kurde, myślałem o overze Davisa jeszcze a fajne cyfry kręci.
Dobry moment na pobranie Thunder.
OKC @ 2,25
Bet365
Jestem niezwykle spokojny. JR foul trouble, a jego tróje (które mu dziś siedzą) mogą być kluczowe w końcówce jak dojdzie do crunch time.
Jak tak patrzę to to 2,55 na Thunder też do pobrania. Ja już nie podbijam po raz trzeci, ale na chłodny rozum - JR 3 faule, Irving kompletnie nieaktywny, całą grę robi LeBron, nadzwyczajnie dobrze Rysiek Jefferson z ławki.
Jak OKC poprawią rotacje w defensywie (tak, jak zrobili to z GSW) po przerwie to wezmą to spokojnie.
Dopiero teraz się zorientowałem, że Kyrie w ogóle poszedł do szatni (miałem problemy ze streamem). To już w ogóle do pobrania.
⛔
OKC +6,5 @ 1,83
Bet365
Na to się jeszcze skuszę i koniec.
⛔
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
K.Bryant powyżej 17 pkt @ 1,83 w Bet365
Ostatni mecz Kobiaszka w Chicago i pewnie się zepnie. Ostatnio przeciwko Spurs aż 25 oddanych rzutów. Bulls bez Butlera no i już bez Hinricha także obrony jakieś uprzykrzającej pod drugiej stronie mieć nie powinien.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
#7 Minnesota Wild - Chicago Blackhawks over 5 OT 1,80 Bet365 - 4j✅

Grane pre, powinno być trochę bramek ???? Z obu stron konkretni zawodnicy. Będą jeszcze typy na LIVE ????

e: Dumba 1-0 ????
e: Vanek 2-0 :cool:
------------------------------------------------------

#1 Plzen - Mountfield over 6,5 1,95 Bet365 - 2j✅
#2 Sparta Praga over 3,5 1,55 Bet365 - 3j✅
#3 Olimpija Ljublana u20 - EC Kac u20 over 7,5 1,85 Bet365 - 2j⛔
#4 Penguins - Sabres over 5 1,875 Bet365 - 3j✅
#5 VSV - Innsbruck over 4,5 1,50 Bet365 - 4j ✅
#6 Mlada 2T over 1,5 2,20 Bet365 - 2j✅
#7 Minnesota Wild - Chicago Blackhawks over 5 OT 1,80 Bet365 - 4j✅


No piękny dzień ????
Na koniec/początek:

Ducks - Flames over 4,5 1,55 Unibet - 4j

Dobranoc all, a z rana PO w KHL ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
A pozmieniało się troszeczkę, do tenisa i handballa dołożyłem mocniej krążek ????
Ale nie temat na dziś, uciekam ;)
I bardzo dobrze, bo :hokej: jest piękny tylko trzeba go umieć dobrze ogarniać (nie mówię o wynikach w bukmacherce)

3maj się!
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Ale ktoś poleciał.
Przy kursie 1.7 naprawdę solidnie został pograny over 1,5 w Argentynie. Od tamtej pory minęło już kilkanaście minut, do tego przerwa, jakoś nikt się nie kwapi do strzelania, może czekają na podbitkę kursu jeszcze bardziej? Nie będę przechodził obojętnie obok takiej anomalii, chociaż nie będę popadał ze skrajności w skrajność - biorę azjatycką linię na gole, jakoś nie chce mi się wierzyć że skończy tu się bezbramkowym remisem, kurs zachęca mimo tego, że przedmeczowo kursy nie wskazywały tu na over.
[LIVE 66&#39;]
Argentyna - Primera Division
Independiente - Racing Club
Powyżej 1 gola (azjan) @ 6,600 Bet365


A Zwierzogród dobry film, dla każdego - pozdrawiam w tym momencie pana Simpsona.
3623839
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Haloooo, Łymbledon, ktoś ogląda Peję z Cuevasem? Niesamowicie panowie serwis trzymają, do tej pory tylko 4 BP w całym spotkaniu. Wydawało się, że Argentyńczyk nie wytrzyma ciśnienia w TB, a tu proszę, sprawa zwycięstwa cały czas pozostaje otwarta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom