>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na Żywo - Dyskusja [6]

Status
Zamknięty.
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Jutro trzeba będzie na live poczekać do stanu 6:0 5:0 40:0 z Monfilsem/Kohlschreiberem i wtedy dopiero zagrać Alinką ???? .

Ferrer chyba dopiero się ocknął.
Co do tego co wyczynia Klizan - raz rozumiem taki mecz odwrócić, dwa to już lekka przesada, ale trzy... To by było już za wiele ????
Gdyby nie to, że mam Ferrera pre, to bym pewnie wszedł po takim kursie. W końcu to tylko jeden brejk.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Hingis/Mirza set 2 @2,00 Bet365 ::: 0,25/3j
Zamknięte przy 6:4 daje ✅ --- to kobiety, dlatego zrobiłem wyjątek i zamknąłem.
Ale ogółem typ na ⛔ jeśli czekało się do końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Real - Athletic
over 4,5 bramek (1,80) B365
Nudna ta druga połowa, ale bramka powinna jeszcze wpaść na ostatnie 15mn.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Kasai - Kranjec 1 @1,95 (pograłem jeszcze po @2,10 przed drugą serią, ale pospadało)
Myślę, że w tych wrunkach Kasai poleci dalej, jest bardzo solidny, a Robertowi przytrafiają się czasem &quot;babole&quot; :p
Unibet ⛔
Noriaki ładnie, ale Kranjec odleciał + miał lepsze warunki.. szkoda.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Mahut co spusiaczył to nie mam pytań, już praktycznie księgował a tu taki numer.

Paul Henri Mathieu set 2 @2,75 ::: 0,25/3j
✅

Montanes mecz @2,00 bet365 ::: 0,25/3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Powiem szczerze, że kiedy Ferrer dwóch meczowych nie wykorzystał a potem był BP dla Cuevasa to miałem deja vu ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Słowacja over 4,5 2,70 Bet365 - 2j
3-0 jak na razie, a Szwajcarzy grają słabo. Zwykle mają niezły difens, ale ten turniej im nie leży jakoś. 2 bramki potrzeba, a ponad 25 minut, więc powinno wpaść. Na dodatek grają u siebie, więc bramki dla kibiców. Stawka niska.
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Co Polibuda oddała ???? Zniszczoł ich zniszczył ???? z 16-14 na 16-19 i po secie pewnie
EDIT: sprobujemy San Jose Campos 6,00 1/5
TO Olsztyn nie lepszy wyciagnać z 14-16 na 19-16 i oddać 23-25 ???? epicko jak to się mówi
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Rugby, Puchar Sześciu Narodów
Walia - Szkocja 1 @1,44 Bet365 ✅
Można poczekać trochę na początku drugiej połowy aż wzrośnie do 1,50. Szkocja prowadzi trzema punktami, czyli w praktyce to niewiele znaczy.
Waleczne Serca grają jak zwykle - piękne, widowiskowo, z ogromnym zapałem. I pewnie tak jak zwykle epicko przegrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom